Lacrosse > Pohár mistryň v ženském lakrosu v Praze - kopie

Pohár mistryň v ženském lakrosu v Praze - kopie

18.10.2010

Pohár mistryň v ženském lakrosu v Praze - kopie

(miksz, jaw) První ročník evropského poháru mistrů v ženském lakrosu proběhne v Praze – Radotíně o víkendu 22.- 24.10.2010.  Idea pořádat tzv. Champions Cup vznikla v souvislosti s česko-německým pohárem, jehož další ročník se posouvá na jaro 2011. Organizace se po dohodě s nizozemskými lakrosovými bafuňáři ujala česká společnost Prague sports, která od letošního roku zajišťuje již tradiční Prague Cup. Celá akce se koná s podporou Evropské lakrosové federace (ELF) a pod patronací hlavního města Prahy.  Záštitu nad turnajem převzal starosta Radotína, Karel Hanzlík.

O titul evropského mistra se utká pět týmů: Timperley ze Severní Anglie; Frankfurt SFC z Německa; Gratz Gladiators z Rakouska; Lions Amsterdam z Holandska a český vítěz ligy LCC Radotín Girlz. Obdobný pohár existuje v mužském field lakrosu, letos se konal druhý ročník. 

Zápasy v základní skupině se odehrají v pátek a v sobotu dopoledne na hřišti s umělým povrchem, pak následuje play off, která vyvrcholí finálovým zápasem v neděli v 14.00.

rozpis zápasůSoubor:champ_cup_schedule.xlsPopis:

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%