Lacrosse > Mužský lakros > Po reprezentační přestávce pokračuje třetím hracím víkendem ve Vídni Národní fieldlakrosová liga

Po reprezentační přestávce pokračuje třetím hracím víkendem ve Vídni Národní fieldlakrosová liga

19.8.2012

Foto Ondřej MikaFoto Ondřej Mika
Foto Ondřej Mika
Foto Lenka HornieckáFoto Lenka Horniecká
Foto Lenka Horniecká

(pch) - Premiérový víkend NFLL ve Vídni ve dnech 25. a 26. srpna zahájí po měsíční přestávce, během níž seniorští lakrosoví reprezentanti obsadili trochu nešťastné 9. místo na Mistrovství Evropy v Amsterdamu a reprezentace do 19 let vybojovala skvělé 6. místo na Mistrovství světa v Turku, druhou část soutěže.

V soubojích během úvodních dvou víkendů nedošlo k žádným překvapením, a tak do Vídně cestují Malešičtí na první příčce jako favorité – v sobotu je od 12.30 hod. čeká pražská Slavia (předchozí utkání 22:4) a v neděli od 10.00 bratislavští Tricksters (soupeři se letos ještě neutkali).

Druhý tým aktuálního pořadí, SK Lacrosse Jižní Město, narazí v sobotu od 15.00 hod. na domácí Monarchs (soupeři se letos ještě neutkali) a v neděli se od 12.30 hod utká se Slavií (23:9). Do obou utkání nastupuje Jižní Město jako favorit.

Velmi zajímavé utkání čeká diváky hned v úvodu víkendu, v sobotu od 10.00 hod., kdy se utkají domácí Monarchs s bratislavskými Tricksters. Oba týmy tvoří jádra reprezentací svých zemí – Rakušané ovšem na letošním Mistrovství Evropy nestartovali, takže výhoda bude určitě na straně bratislavského týmu, jehož hráči absolvovali reprezentační přípravu a sehráli řadu těžkých zápasů. Domácí ovšem řádně posílili – v jejich řadách se objeví šest nových hráčů, z nichž tři jsou velmi zkušení borci.

Všechna utkání se hrají na hřišti HC Wien na adrese Prater Hauptallee 123A, Vídeň.

Program víkendu:

sobota 25.8.2012
10:00 hod.  Vienna Monarchs v. Tricksters LT
12:30 hod.  TJ Malešice v. LC Slavia Praha
15:00 hod.  SK Jižní Město v. Vienna Monarchs

neděle 26.8.2012         
10:00 hod.  TJ Malešice v. Tricksters LT
12:30 hod.  LC Slavia Praha v. SK Jižní Město

 Foto Lenka Horniecká a Ondřej Mika

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 193