Lacrosse > Mužský lakros > Plzeň na Custodes nestačila

Plzeň na Custodes nestačila

19.4.2014

(ph) – V úterý 15. dubna přivítali domácí Old Dogs Plzeň v plzeňské hale na Lochotíně v dalším kole NBLL tým LCC Radotín. Na zajímavosti tomuto utkání přidal i fakt, že se střetly týmy z obou pólů tabulky. Zatímco Radotín tabulku vede, Plzeň zaujímá poslední místo.

V první periodě trvalo týmu Old Dogs Plzeň poměrně dlouho, než se dostal do tempa. Toho soupeř dokonale využil a poměrně snadno získal vedení 4:0. Teprve potom se hra Plzeňanů zkvalitnila a stav první periody se již nezměnil.

Ve třetí periodě vyrobil domácí tým velké množství chyb, které hráči hostujícího týmu nekompromisně trestali dalšími šesti góĺy, zatímco Plzeňané odpověděli opět pouze jedním. Skóre třetí periody tedy bylo 6:1 pro radotínský tým. 

Ve čtvrté periodě bylo vidět, že týmu Old Dogs Plzeň docházejí síly, a proto inkasoval další čtyři góly. Plzeňští dokázali sice vstřelit ještě dva góly, ale nutno přiznat, že tým Radotína vzhledem k vysokému náskoku nehrál již naplno. Z plzeňského týmu zaslouží ještě pochvalu nadějný Ondřej Demiš za dvě vstřelené branky.

S konečným skóre 4:21 nemůže být Plzeň spokojena. Špatný výsledek byl ale do jisté míry ovlivněn velkou marodkou starších a zkušených hráčů. Příslibem do budoucna jsou ale mladí talentovaní hráči Plzně, kteří jistě v dalších zápasech ukážou své kvality.

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 207