Lacrosse > Mužský lakros > Pardubice si z dvojzápasu s Bats odnesly šest bodů

Pardubice si z dvojzápasu s Bats odnesly šest bodů

18.10.2021

Bratislavští Bats se po téměř měsíci dostali opět do hry. Na neutrální půdě radotínského hřiště se hned dvakrát (v sobotu i v neděli) utkali s týmem z Pardubic. Oba zápasy nabídly houževnatý boxlakros plný tvrdých soubojů a těsné výsledné skóre, pod které se výrazně podepsali svými výkony oba brankáři. Pardubický Dawid Zając v součtu pokryl 85,5 % střel, Branislav Adam z Bratislavy pak 80.

Jak sobotní, tak nedělní duel nakonec dopadl lépe pro východočeské mužstvo, které zvítězilo 11:8 a 9:5. Klíčem pro úspěch byla, v obou případech, jediná perioda. První vítězství se zrodilo díky té druhé, kterou pardubičtí hráči vyhráli 4:1, a zajistili si tak rozhodující tříbrankový náskok. Základem pro druhou výhru se pak stala úvodní patnáctiminutovka. Tu Pardubice ovládly 4:0, čímž si opět obstaraly klíčové vedení. Nejpilnějším střelcem dvojzápasu byl Vojtěch Oulehla z Pardubic, který si do osobních statistik připsal devět zásahů. V týmu Bats se jím se čtyřmi trefami stal Adam Střecha, posila z Plzně. 

Našimi respondenty po prvním utkání byl Tomáš Rydlo (BAT) a Dawid Zając (PAR). Po druhém zápase jsme následně zpovídali Milana Zifčáka (BAT) a Vojtěcha Oulehlu (PAR). Všechny čtyři interview si můžete přehrát klasicky na Instragramu. Fotodokumentaci ze soboty i neděle najdete zde

 

Bats Bratislava vs. LC Pardubice 8:11 (1:1, 1:4, 3:3, 3:3)

LC Pardubice vs. Bats Bratislava 9:5 (4:0, 1:3, 2:1, 2:1)

 

Foto a text: Kateřina Hrubá

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 203