Lacrosse > Mužský lakros > Pardubice poprvé prohrály

Pardubice poprvé prohrály

21.10.2011

(ao) - Ke svému třetímu zápasu letošní utajené NBLL dorazil do Malešického pološera tým LC Pardubice. Pardubičtí chtěli potvrdit zlepšení z posledních let a zabojovat o historický úspěch, ale středa byla zkrátka zakletá a to ve všech směrech. Pohled na výsledek jednotlivých period ukazuje, že převážná část utkání rozhodně nebyla jednoznačná, jak ukazuje celkový výsledek. Nicméně opět se potvrdilo, jak je důležitá třetí perioda, kde domácí náskok získali. V této periodě se hosté více věnovali řešešní platnosti pravidel NBLL a soustředění na hru šlo stranou.

Až do poločasu bylo utkání velice vyrovnané a ani nešťastná branka, kdy při rozehrávce brankaři Pardubic Sadílkovi praskl výplet a dal si kuriozní vlastní branku, hosty nerozhodilo.
Jen s vypětím všech sil hosté odolávali výborně hraným přesilovkám domácích. Do totálního srabu je dostalo rozhodnutí rozhodčích řídících se pravidli FIL a ELL v soutěži zvane NBLL. Protesty nepomohly a ve třech proti Malešicím hrát nešlo. Domácí příležitost využili a hosté celou třetí periodu bojovali s vlastní flustrací.

Nutno podotknout, že ve středečním utkání nerozhodlo šero, vlastní branka a asi ani chyby rozhodčích. Domácí byli lepší a zasloužili si vyhrát. Zejména v útoku hosty převyšovali.
Snad bude příležitost k nápravě. K tomu musí Pardubice porazit Wolves.

TJ Malešice vs. LC Pardubice 11:5 (1:0, 3:3, 5:0, 2:2)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%