Lacrosse > Mužský lakros > Pardubice podruhé v letošní sezoně slaví

Pardubice podruhé v letošní sezoně slaví

16.9.2021

Po dvoudenní pauze pokračuje zkrácený ročník Národní boxlakrosové ligy dál. Na nedělní utkání mezi LC Custodes a TJ Malešice navázali na hřišti radotínské Sokolovny LC Pardubice a LCC Wolves, kteří se v letošní sezoně setkali mezi mantinely poprvé. 

První polovina zápasu patřila hráčům v tmavomodrých dresech. Pardubičtí poměrně snadno přehrávali obranu Wolves a už během úvodní periody si dokázali vybudovat příjemný čtyřbrankový náskok, ke kterému během druhé patnáctiminutovky přidali další tři trefy. Naopak Radotínští v první půlhodině vstřelili pouze dva góly, jejichž autorem byl v obou případech Jan Huleš, posila z Plzně. První polovina utkání tak skončila za stavu 7:2 pro LC Pardubice.

Wolves následně pomohla dlouhá pauza mezi druhou a třetí periodou – v rozmezí 32. a 37 minuty hry skórovali hned čtyřikrát v řadě a stáhli brankový rozdíl na pouhý jeden gól. Na to však zareagovali opět Pardubičtí, kteří nechtěli dopustit vyrovnání a v čase 37:34 odskočili do vedení 8:6. V následujících 150 vteřinách duelu padlo hned pět branek, přičemž z nich Wolves vstřelili tři a hráči Pardubic dvě, takže se domácí přiblížili opět na dostřel jedné branky. Koncovku zápasu nakonec ale zvládl líp tým Pardubic, který se přesně trefil ještě třikrát a zvítězil 13:10. Pardubice si tak i z druhého zápasu sezony odnesly plný počet bodů a aktuálně jim v tabulce soutěže patří průběžná první příčka.

Nejaktivnějším střelcem utkání byl hráč LCC Wolves Jan Huleš 5+2.

 

LC Pardubice vs. LCC Wolves 13:10 (4:0, 3:2, 4:7, 2:1)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 184