Lacrosse > Mužský lakros > Pardubice podlehly těsně Malešicím

Pardubice podlehly těsně Malešicím

3.3.2015

ao – V pravé poledne v sobotu 28. února se v aréně na Jižním městě v druhém kole NBLL 2015 střetly týmy LC Pardubice a TJ Malešice. Po drobných organizačních problémech začalo utkání s drobným zpožděním.

Pardubický tým na úvod soupeře zaskočil třemi rychle po sobě vstřelenými brankami. Po hektickém začátku se hra uklidnila a Pražané soustředěným a vyrovnaným výkonem začali náskok pozvolna stahovat.

Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 5:5 a v tento okamžik nastala zlomová situace, kdy se pražskému týmu podařilo díky jedné kuriózní a jedné klasické brance po střele odskočit na rozdíl dvou branek.

Pardubice se s takovým stavem ale nechtěly smířit a po góle J. Skokana snížily na rozdíl jediné branky, leč Malešice svým soupeřům dokázaly rychle odpovědět další brankou a jisté vedení získaly zpět. V tomto duchu se utkání dohrávalo do konce, kdy sice Východočeši za stavu 7:9 skórovali, čímž šest vteřin před koncem korigovaly stav na 8:9, ale k vyrovnávací brance je už soupeř nepustil. Oba týmy předvedly vynikající výkon a lakrosovému fandovi tak nabídly kvalitní sportovní zážitek.

LC Pardubice vs. TJ Malešice 8:9 (3:1, 2:4, 1:2, 2:2)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa