Lacrosse > Mužský lakros > Organizátoři ME zveřejnili rozpis utkání vrcholné evropské akce

Organizátoři ME zveřejnili rozpis utkání vrcholné evropské akce

27.2.2012

Organizátoři ME zveřejnili rozpis utkání vrcholné evropské akce
Soubor:
EC12 - Official Men's Schedule.pdf
Popis:
Rozpis ME 2012
Formát:
pdf
Velikost:
526kB

(pch) - Česká mužská reprezentace je na nadcházejícím Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu nasazena do fialové skupiny, v níž se utká se Skotskem, Španělskem, Švýcarskem, Itálií a Belgií.

Šampionát začne pro naše hráče ve čtvrtek 21. července ve 12.00 utkáním proti Belgii, v pátek v 10.00 narazíme na Španělsko a v sobotu ve stejném čase na Švýcarsko. V těchto utkáních nelze než plně bodovat.

V neděli 24. června od 17.00 se náš výběr utká s Itálií. I z tohoto souboje by měla podle všech předpokladů vyjít naše reprezentace vítězně. V pondělí 25. června od 13.30 nás čeká utkání se Skotskem, kde se bude rozhodovat o úspěchu a neúspěchu – Skotům máme leccos vracet.

Systém turnaje je docela milosrdný, takže i kdybychom neobsadili první místo a v základní skupině skončili druzí nebo dokonce třetí, máme šanci se kvalifikovat do čtvrtfinále přes tým na 4. respektive 6. místě modré skupiny. Ale to je nemyslitelná alternativa!

Ve čtvrtfinále, které se hraje ve středu 27. června, můžeme teoreticky narazit na někoho z trojice Švédsko, Finsko nebo Irsko, pokud v základní skupině zvítězíme, případně na Wales ze zelené skupiny, v případě že bychom v základní skupině skončili druzí a vyhráli kvalifikaci o čtvrtfinále. Zde jsou ale jakékoliv spekulace poměrně složité.

V každém případě semifinále se hrají v pátek 29. června a finále je na programu od 19.00 v sobotu 30. června.

Amsterdam není tak daleko, ceny letenek jsou příznivé, takže nikomu nic nebrání v tom se podívat na špičkový evropský lakros a zafandit českým barvám.

Oficiální rozpis naleznete v příloze.
Další info na stránkách ME.

Petr Chmelař

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%