Lacrosse > Ženský lakros > O víkendu vrcholí liga v SIXES

O víkendu vrcholí liga v SIXES

17.6.2023

O víkendu vrcholí liga v SIXES
O víkendu vrcholí liga v SIXES
O víkendu vrcholí liga v SIXES
O víkendu vrcholí liga v SIXES

V neděli 18. 6. proběhne Final 4 v SIXES. Co vás čeká? Na programu je od 11:30 první semifinále mezi Gravediggers a Smallfish. Ve 12:15 začíná druhé semifinále mezi Candyfloss a Reds. Ve 13:00 proběhne boj o 3. místo mezi prohranými semifinalisty a nakonec nás čeká finále ve 13:45. Turnaj se odehraje na Mrázovce. 


Můžete se těšit i na zajímavý souboj o královnu kanadského bodování. Na děleném prvním místě je prozatím Ellen Pantazopoulou a Markéta Fišerová, obě mají shodně po 40 bodech, ze třetího místa může ještě promluvit Markéta Malinovská s 31 body. Všechny zápasy budou živě přenášeny na Youtube


Pár informací o týmech, které můžete o víkendu sledovat:


Gravediggers - kapitánka Kateřina Dvořáková. GDS obsadily 1. místo po základní části se 14 body, jako jediný tým v sezóně dokázaly vyhrát v jeden hrací den všechny tři své zápasy. 

Hráčky ke sledování - Kateřina Dvořáková, Nikol Nevolová, Vendula Šubrtová a Viktorie Štědrá.


Smallfish - kapitánka Kateřina Raková. SMF po základní části skončily na 4. místě. Nicméně několik zápasů smolně prohrály o jeden gól a rozhodně nás čeká vyrovnané semifinále. Komplikace je zranění kapitánky Rakové, která se ale skvěle zhostila role trenérky. 

Hráčky ke sledování - Markéta Malinovská, Veronika Drbohlavová, Ellen Pantazopoulou a Klára Strončková.


Reds - kapitánka Michaela Srchová. Jsou na 2. místě po základní části s devíti body. RDS odehrály spoustu vyrovnaných utkání v sezóně a často z nich vzešly jako vítězové. Chybět bude kapitánka Michaela Srchová. 

Hráčky ke sledování - Lucie Chottousová, Barbora Koděrová, Tereza Laláková a Tereza Löflerová.


Candyfloss - kapitánka Tereza Bartušková. Poslední semifinalista, tým který po základní části skončil na 3. místě. Černý kůň pro Final 4 má kvalitní hráčky na všech postech a několik členek juniorské reprezentace do 21 let. Reds čeká velice těžké semifinále. 

Hráčky ke sledování - Tereza Bartušková, Markéta Fišerová, Eliška Hanzlová, Kateřina Nájemníková a Matylda Fojtů.


Rádi Vás všechny uvidíme. Sledujte nás na IG. Zápasy pak živě na YT. Statistiky.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa