Lacrosse > Mužský lakros > O víkendu uvidí Plzeň osm z devíti plánovaných soubojů NBLL; ten devátý se odehraje na Jižním Městě

O víkendu uvidí Plzeň osm z devíti plánovaných soubojů NBLL; ten devátý se odehraje na Jižním Městě

8.12.2011

(pch) - Od 9. do 11. listopadu bude Plzeň hostit první z nadstavbových víkendů NBLL, jehož program nabízí několik pochoutek, mezi které bude nepochybně patři hned páteční utkání mezi Pardubicemi a Malešicemi. Pražanům se proti stále se lepšícím Východočechům pravidelně moc nedaří, a tak se můžeme těšit, jak se u novopečeného mistra ve field lakrosu projeví změna na trenérském postu.

Pardubice se ani pořádně nevyspí a v sobotu v 10.00 hod. nastoupí ke klíčovému utkání proti Slavii. Oba soupeři skončili ve svých skupinách na třetích místech a jejich vzájemná střetnutí vždy nabízejí dramatickou podívanou.

Následují dvě utkání stříbrné skupiny, ve kterých jsou favority domácí Plzeň a veteráni z Radotína. Nikde však není psáno, že by Horalé respektive bratislavští Netopýři nemohli překvapit!

Sobotu zakončí úřadující mistr LCC proti svému „spin-offu“, týmu ForFun. I když ForFuni ve své skupině potrápili favorizované Jižní Město, na rozjetý tým Patrika Procházky budou velmi stěží stačit.

Nedělní program začíná nepříjemně brzy – v 8.00 rozhodčí položí míček mezi lakrosové hole Highlanderů a Bratislavanů. Podaří se hochům zpod jesenického masívu konečně urvat nějaké vítězství v NBLL?

Od 16.00 LCC uvítá Slavii, která nemůže než překvapit, a v 18.30 nás čeká další zajímavé střetnutí mezi domácími Old Dogs a Falkony z Radotína.

Malešice víkend začínaly, a Malešice také víkend zakončí, ovšem na jiném místě – v tradičních 20.00 hod. nastoupí v hale Jižního Města proti domácím. Zápasy „pražské trojky“ vždy slibují zajímavý lakros, a nejinak tomu nepochybně bude i v neděli.

Program víkendu (není-li uvedno jinak, vše v hale Plzeň):

pátek:
20:00 LC Pardubice v . TJ Malešice

sobota:
10:00 LC Slavia Praha v. LC Pardubice
12:30 Old Dogs Plzeň 05 v. Highlanders LT
15:00 Falcons Millionaires v. Bratislava Bats
17:30 LCC Radotín v. ForFun 

neděle:
8:00 Bratislava Bats v. Highlanders LT
16:00 LCC Radotín v. LC Slavia Praha
18:30 Old Dogs Plzeň 05 v. Falcons Millionaires

Plzeňský program pak ještě v neděli večer doplní utkání v hale Jižního Města:
20:00 SK Lacrosse Jižní Město v. TJ Malešice

Petr Chmelař
Foto Ondřej Mika
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 272