Lacrosse > Mužský lakros > Nový ročník NFLL již klepe na dveře

Nový ročník NFLL již klepe na dveře

24.7.2019

Nový ročník NFLL již klepe na dveře

(jnp) Blížící se poslední červencový víkend odstartuje další ročník Národní fieldlakrosové ligy. V rámci prvního hracího víkendu se v pražském Radotíně představí všichni kandidáti na triumf v soutěži: loňský vítěz LCC Wolves, jeho pražský vyzyvatel LC Jižní Město, brněnští Ravens a nevyzpytatelný polský tým hrající pod hlavičkou Polish Development Team.

Již první hrací víkend pravděpodobně napoví o reálném rozložení sil mezi jednotlivými týmy. Naznačí, nakolik je reálná šance domácího mužstva na obhajobu titulu, nakolik jejich protivníky z Jižního Města loňská finálová absence namotivovala pro letošní ročník, jestli Brno Ravens potvrdí svůj výkonnostní vzestup a nakolik silný bude ambiciózní polský tým, jehož jádro tvoří hráči reprezentačního kádru našeho severního souseda.

Z individualit se mohou fanoušci těšit opětovně na nejlepšího střelce loňského ročníku, Tomáše Knotka, stejně jako na druhého nejproduktivnějšího hráče základní části a jeho klubového spoluhráče, Matěje Baráka. V dresu brněnských se opětovně představí i "zlý muž" soutěže, Petr Olšovský, v kádru polského týmu se znovu objeví i nejlepší střelec a nahravač, Jan Rydzak.

První face-off nového ročníku Národní fieldlakrosové ligy je na programu v sobotu 27. července v 16:00 hodin. Vyvrcholení NFLL 2019 se pak odehraje 2. listopadu, kdy na sebe v superfinále narazí dva nejlepší týmy základní části.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270