Lacrosse > Interkros > Nová sezona již o víkendu

Nová sezona již o víkendu

24.11.2016

Již tento víkend, tedy 26. a 27. listopadu se uskuteční zahajovací kolo interkrosových soutěží dospělých. V sobotu tradične v tělocvičně ZŠ Mendelova na Hájích 1.Liga Interkrosu a v neděli také tradičně v hale na Zeleném Pruhu (SOU Zelený Pruh) Interkrosová Extraliga. 

V letošním ročníku extraligy se nám představí nově šest týmů a je to po několika letech opět přiblížení k původnímu modelu s osmi týmy. Bohužel letos nenastoupí tým Gusano Rojo, který se nepodařilo dát dohromady, za to však vznikly dva nové týmy, které se již těší na svůj start v extralize. Prvním novým týmem jsou Warriors pod vedením Tomáše Matějů a druhým nováčkem jsou Zlatíčka, pod vedením Jany Hirnšálové.

Můžeme se tak těšit na nové tváře, které se ještě extraligy neúčastnily a všichni jsme zvědaví, jak oba týmy obstojí v konkurenci ostatních "zkušených" týmů. 

1.liga nám předběžně slibuje stabilních 8 týmů, které se turnajovým způsobem utkají o co nejlepší umístění. I v této lize jsou nováčkem Warriors B, kteří doplnili stávající sestavu v čele s Rafany, Ontariem B, Hodge-Podge a dalšími. I letos do bojů o co nejlepší výsledek vstoupí brněnští Ravens. V sobotu se tedy rozhodne, kdo si odnese z prvního turnaje nejvíce bodů a kdo bude muset dohánět ztrátu v dalších kolech. 

Extraliga odstartuje v neděli ve 12:00 zápasem Zlatíčka vs Vopice. Ještě než odstartuje první zápas, proběhne školení rozhodčích v 11:30 tamtéž. Výsledky po odehrání budou dostupné zde

1.Liga startuje zápasem v 9 hodin. Rozpis v tuto chvíli ještě není znám. Výsledky bude možné sledovat zde

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 203