Lacrosse > Nominujte svého lakrosového trenéra mládeže

Nominujte svého lakrosového trenéra mládeže

30.4.2015

Nominujte svého lakrosového trenéra mládeže
Nominujte svého lakrosového trenéra mládeže

(pur) - Podporu celostátnímu projektu "Díky, trenére!" už vyjádřila třeba i Fotbalová asociace ČR v čele s reprezentačním trenérem a patronem akce Pavlem Vrbou. Ovšem anketu o nejlepšího trenéra mládeže klidně může vyhrát právě i váš trenér lakrosu. Stačí ho do soutěže nominovat!

Spolek pro podporu mládežnického sportu celou akci spustil právě s vědomím, že hodně trenérů mládeže v České republice si zaslouží své poděkování za práci, kterou odvádí často ve svém volném čase. "Díky, trenéra je místo, které komukoliv umožňuje poděkovat svému trenérovi a vyjádřit to tím, že ho nominuje do soutěže," říká organizátor projektu Petr Rydl. Jestli i vy máte svého favorita, není nic snazšího, než ho poslat do hry. Stačí vyplnit formulář na webu http://dikytrenere.cz/

Nominovaný kouč musí pravidelně trénovat děti, kterým je maximálně 15 let. Čas na přihlášku máte až do 14. června. A nominovat ho může opravdu kdokoliv z vás, ať už jste hráč, rodič, funkcionář, nebo jen fanoušek. Pak ale na vaši výzvu musí dotyčný trenér zareagovat a vyplnit speciální dotazník. Přesné instrukce mu pošle pořadatel soutěže. Do druhého kola, které bude probíhat přes léto, se dostane 30 nejlepších trenérů a do podzimního finále už jen deset. O vítězi pak rozhodne odborná porota.

Trenérem mládeže 2015 se může stát trenér z jakéhokoliv sportovního odvětví. Nejlepší z nich vyhraje pobyt pro sebe a své svěřence v jednom z prestižních tréninkových center v hodnotě 100 000 korun. Jeho klub či oddíl dostane jako přilepšení 50 000 korun na přípravu dětí. Ty si navíc zatrénují s nejlepšími českými sportovci.

Projekt už kromě výše zmíněného Pavla Vrby podpořili třeba basketbalista Jiří Welsch, badmintonista Petr Koukal, freestyle motokrosař Libor Podmol, golfistka Klára Spilková či známý umělec, režisér a zapálený sportovec Jakub Kohák.

Představení projektu zde.

Foto: Miroslav Pivoňka

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%