Lacrosse > Mužský lakros > Týden po skončení Memoriálu Aleše Hřebeského se LCC Wolves vydal na turnaj do Drážďan

Týden po skončení Memoriálu Aleše Hřebeského se LCC Wolves vydal na turnaj do Drážďan

10.5.2013

Týden po skončení Memoriálu Aleše Hřebeského se LCC Wolves vydal na turnaj do Drážďan
Týden po skončení Memoriálu Aleše Hřebeského se LCC Wolves vydal na turnaj do Drážďan
Týden po skončení Memoriálu Aleše Hřebeského se LCC Wolves vydal na turnaj do Drážďan

V loňském roce jsme se umístili na pátém místě, a tak bylo naším cílem tento výsledek vylepšit. Zde je pohled jednoho z hráčů, Davida Jaska.

Do Drážďan jsme vyrazili v poněkud menším počtu než obvykle, navíc ochuzeni o Jardu, který se den před odjezdem zranil a měl zašitý malíček, tudíž nám mohl posloužit pouhým otevíráním dvířek na střídačce (ale to mu celkem šlo).

Do prvního zápasu s vídeňskými Monarchs jsme nastoupili kolem deváté a po dvou polovinách jsme zvítězili 3:1, bohužel si při zápase Kajetán Bek (posila z ForFun) zranil koleno a nemohl už dále hrát. Po zápase jsme vyrazili do centra na oběd a posíleni nějakým ne zrovna tradičním jídlem jsme hráli s týmem Victoria Berlín, který měl menší mínus ve formě málo vycpaného brankáře. A tak jsme je pokořili 10:1. Ten den nás už čekal jen jeden poslední zápas, a to s Deutschland Adler. Adler na nás od začátku hodně tlačili, my dělali zbytečné chyby v obraně, a tak jsme prohráli 3:6. Večer jsme šli znova do centra a potom ještě chvíli blbli v tělocvičně, kde jsme spali, ale byli jsme dost unavení, takže jsme to brzo zalomili.

Druhý den ráno nás vzbudil zaměstnanec stadionu, který jezdil obřím vysavačem asi tak metr od našich hlav. I když jsme v sobotu prohráli s Adlers, postoupili jsme do semifinále z druhého místa ve skupině a v jedenáct jsme nastoupili proti Malešicím (už bez Artura Bergmana, který odjel do Benátek, a Kajetána, který měl poraněné koleno). Zápas byl od začátku dost vyrovnaný, bohužel Malešice se dostaly do vedení a my celý zápas jen dotahovali a nakonec jsme nestihli ani vyrovnat. A tak jsme prohráli 2:3, tudíž jsme měli před sebou ještě zápas o třetí místo s domácími Dresden Braves. Věřili jsme si a chtěli jsme vyhrát – a to se povedlo, zdolali jsme Braves 6:1. Potom jsme už jen zhlédli finále, došli si pro dlažební kostku (to byla trofej za třetí místo) a odjeli domů.

Výsledky:
Wolves vs. Vienna Monarchs 3:1 (1:1, 2:0)
Wolves vs. Victoria Berlín 11:1 (4:0, 7:1)
Wolves vs. Deutschland Adler 3:6 (0:5, 3:1)

Semifinále Wolves vs. Malešice 2:3 (0:1, 2:2)

O 3. místo Wolves vs. Dresden Braves 6:1 (3:0, 3:1)

David Jasek

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 193