Lacrosse > ELF pohár mistrů v ženském lakrosu

ELF pohár mistrů v ženském lakrosu

18.10.2010

ELF pohár mistrů v ženském lakrosu

(miksz, jaw) První ročník evropského poháru mistrů v ženském lakrosu proběhne v Praze – Radotíně o víkendu 22.- 24.10.2010.  Idea pořádat tzv. Champions Cup vznikla v souvislosti s česko-německým pohárem, jehož další ročník se posouvá na jaro 2011. Organizace se po dohodě s nizozemskými lakrosovými bafuňáři ujala česká společnost Prague sports, která od letošního roku zajišťuje již tradiční Prague Cup. Celá akce se koná s podporou Evropské lakrosové federace (ELF) a pod patronací hlavního města Prahy.  Záštitu nad turnajem převzal starosta Radotína, Karel Hanzlík.

O titul evropského mistra se utká pět týmů: Timperley ze Severní Anglie; Frankfurt SFC z Německa; Gratz Gladiators z Rakouska; Lions Amsterdam z Holandska a český vítěz ligy LCC Radotín Girlz. Obdobný pohár existuje v mužském field lakrosu, letos se konal druhý ročník. 

Zápasy v základní skupině se odehrají v pátek a v sobotu dopoledne na hřišti s umělým povrchem, pak následuje play off, která vyvrcholí finálovým zápasem v neděli v 14.00.

 

rozpis zápasůSoubor:champ_cup_schedule.xlsPopis:

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302