Lacrosse > Mužský lakros > Nic překvapivého se nekonalo

Nic překvapivého se nekonalo

14.5.2014

Po pondělním domácím vítězství týmu ForFun nad Pardubicemi se dal očekávat ve středečním duelu mezi domácími Custody a ForFun zajímavý průběh zápasu.

Toto očekávání nebylo naplněno už před úvodním hvizdem, protože velká část hráčů FF zřejmě pod vidinou prodlouženého víkendu k utkání vůbec nenastoupila. Zápas si tak „odkroutilo“ devět statečných, kteří se ani při nejlepší vůli nemohli poměřovat s dosud neporaženým týmem domácích.

Průběh celého zápasu lze charakterizovat jako snahu domácího týmu vstřelit co nejpropracovanější a nejpohlednější branku, což se při složitých kombinacích ne vždy zrovna dařilo. I přesto některé vstřelené branky brankáři hostí Šamalíkovi, kterého vlastní obrana nechávala na holičkách, ba co hůře sem tam i nějakou branku přidala, bylo možné nazvat pohlednými.

Opravdový zážitek si tak mohl ze středečního večera odnést pouze ten, kdo v průběhu zápasu pozvedl svůj zrak k nebi, kde zapadající slunce odehrálo na zamračené obloze daleko zajímavější divadlo. 

Za nejlepšího hráče v týmu ForFun lze spolehlivě označit Shawa Colina Rogana, v týmu domácích to byl Matěj Barák.

LCC Radotín v. LC ForFun 22:1 (5:0, 6:1, 4:0, 7:0)
Branky a asistence:
LCC: R. Skála 6+0, J. Košťál 4+1, D. Pešek 4+1, J. Loskot 2+5, M. Barák 2+0, M. Hodaň , 2+0, T. Procházka 1+3, R. Seidl 1+1.
LC FF: P. Torn 1+0

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270