Lacrosse > Mužský lakros > Poprvé Final Four NFLL!

Poprvé Final Four NFLL!

25.10.2019

(jnp) - O víkendu 2. a 3. listopadu se dočká svého vyvrcholení letošní ročník Národní fieldlakrosové ligy, které bude mít poprvé podobu tzv. Final Four, tj. vyřazovacího miniturnaje, díky kterému zůstává souboj o pohár o vítěze otevřený až do poslední chvíle.

V sobotních seminálových zápasech se v Horních Měcholupech ve sportovním areálu Na Šancích proti sobě postaví první proti čtvrtému a druhý proti třetímu celku základní části ligové soutěže. Jmenovitě o svoji šanci podívat se do nedělního finále budou soupeřit týmy LCC Wolves a Raven Brno a v druhém semifinálovém utkání domácí LC Jižní Město proti Polish Development Team. Úspěšní semifinalisté následně poměří svoje síly v nedělním superfinále od 12.30 hod., na neúspěšné ze sobotních klání čeká "zápas útěchy" o třetí místo od 10.00 hod.

Jak to vypadá s šancemi jednotlivých účastníků? V prvním semifinále je jasným favoritem tým LCC Wolves, který prošel základní částí soutěže bez ztráty bodu, zatímco Ravens Brno na svém kontě mají pouze jednu výhru z utkání proti Polish Development Team. Napínavější podívanou proto slibuje spíše druhé semifinále, ve kterém na sebe narazí druhý tým základní části LC Jižní Město a polský výběr Polish Development Team. Stojí za podotknutí, že ve vzájemných zápasech v základní části se z výhry radoval každý z týmů vždy jednou; finálová účast tak zůstává otevřená pro oba konkurenty.

Přijďte se proto na napínavé víkendové zápasy podívat osobně, podpořte svůj tým a zjistěte, který z účastníků Final Four v neděli okolo 15.00 hod. nakonec zvedne nad hlavu pohár pro vítěze!

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 169