Lacrosse > Mužský lakros > Nervy na pardubických lakroskách

Nervy na pardubických lakroskách

23.3.2014

Nervy na pardubických lakroskách

Pardubičtí hráči se po dlouhé pauze opět zapojili do koloběhu NBLL, když se utkali s mladými hráči radotínských Wolves. Začátek zápasu ukazoval, že pardubická nerozehranost svědčí radotínským mladíkům, kteří v klidu a s trpělivosti hráli svou hru.

Pardubice se v průběhu první periody herně zvedly a odskočily Wolves třemi góly. To pro Wolves nic neznamenalo a podařilo se jim dát gól, kterým ukázali, že do Pardubic nejeli jen kvůli prohlídce hřiště.

Další průběh zápasu byl víceméně stejný. Pardubice dobývaly branku hostí, zvonily tyče, mantinely a plastron brankáře, hostující Wolves hráli stále stejně klidnou a vyrovnanou hru, kterou jim naordinoval Radek Skála. 

Po polovině zápasu se dostali Wolves na rozdíl jedné branky a bylo jasné, že pokud chtějí Pardubice dohrát zápas v klidu, musí svou hru změnit. To se naštěstí pro ně podařilo a třemi góly napsali výsledek utkání, který byl nakonec 8:4 pro domácí.

Tento zápas ukázal, že radotínští mladíci mají na to velice dobře konkurovat ostatním týmům NBLL, a to, že Pardubice mají do úterního utkání ještě hodně věcí k dopilování.

LC Pardubice vs. LCC Wolves 8:4 (1:1,3:0,1:3,3:0)

dz

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 427

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%