Lacrosse > Mužský lakros > Nepovedený začátek ligy

Nepovedený začátek ligy

8.4.2015

(MM) – Dne 3. 4. se konal v Radotíně druhý zápas Wolves s Jižním městem. V předešlém zápase si Jižní Město hravě se soupeřem poradilo. Ale do tohoto zápasu Wolves nastoupili s větší chutí hrát.

První čtvrtina skončila za stavu 1:3 pro hosty.

V polovině druhé čtvrtině se Wolves dotáhli a na tabuli svítil stav 4:4. Následovaly dva rychlé góly Jižního Města, které určily, jak se bude zbytek zápasu vyvíjet. Zkušenější soupeř si skóre až do konce zápasu pohlídal i přes vyrovnanou třetí čtvrtinu, kdy oba týmy skórovaly dvakrát. Konečný stav byl 7:14 (1:3, 3:6, 2:2, 1:3).

21. února nastoupili hráči LCC Wolves k domácímu zápasu v hale na Jižním Městě s týmem TJ Malešice. Mladý tým se ujal rychle vedení 1:0, ale zbytek zápasu dominoval tým z Malešic. Konečné skóre 2:13 (2:3, 0:5, 0:3, 0:2) znamenalo pro Vlky nakonec relativní úspěch.

Podobné utkání jako proti Malešicím zahráli Vlci 21. března i proti týmu Pardubic. Za domácí odehrál svůj poslední zápas Jaroslav Jakš, který po zápase přestoupil do týmu Jižního města. Jaroslav se rozloučil jednou brankou gól a jednou asistencí. Konečné skóre bylo 4:11 (2:2, 0:6, 1:2, 1:1). LCC Wolves doplatil jako v předchozích utkáních na špatnou docházku. Kdyby nebylo druhé periody, mohl by to být i vyrovnaný zápas.