Lacrosse > Mužský lakros > NBLL: Malešice budou opět bojovat jen o bronz

NBLL: Malešice budou opět bojovat jen o bronz

13.10.2008

TJ Malešice podlehla ve druhém zápase semifinálové série Národní boxlakrosové ligy LC SK Jižní Město a boje o titul pro ně opět zůstanou uzavřeny.

Jižní Město se ujalo vedení ve čtvrté minutě brankou Jamieho Plunketta. Pavel Došlý zvýšil na 2 : 0 o dvě minuty později. Malešice ale dokázaly odpovědět a na konci periody byl stav vyrovnaný 3 : 3. Ve druhé čtvrtině Jižní Město odskočilo na rozdíl dvou gólů. Třetí perioda vyzněla gólově jednoznačně pro hosty, kteří ji vyhráli 4 : 0 a zlomili tak zápas. V závěrečné části hry se alespoň co do výsledků hra opět poněkud vyrovnala, ale celkové skóre 14 : 7 pro Jižní Město vyznívá jednoznačně.

Čeká nás tedy další "tradiční" finálová série mezi obhájcem titulu LCC Radotín a jeho největším rivalem LC SK Jižní Město. První zápas série hrané na tři vítězná utkání se koná v Radotíně v pátek 17. 10. od 19 h a měl by být k vidění živě na www.net-tv.cz. Malešice se o bronz střetnou v jediném zápase s Falcon Millionaires.

• TJ Malešice – LC SK Jižní Město 7:14 (3:3, 2:4, 0:4, 2:3)