Lacrosse > Mužský lakros > NBLL 2011–2012

NBLL 2011–2012

4.10.2011

NBLL 2011–2012

(tp) - O víkendu odstartovala Národní boxlakrosová liga prvními zápasy. NBLL je rozdělena do tří částí. V základní části je jedenáct týmů rozděleno do dvou skupin. Ve skupině A se utkají systémem každý s každým týmy LCC Sokol Radotín, TJ Malešice, LC Pardubice, Bratislava Bats, LC Old Dogs Plzeň a LCC Wolves. Ve skupině B se stejným systémem utká pouze pět týmů a to SK Lacrosse Jižní Město, ForFun, LC Slavia Praha, Falcon Millionaires a Highlanders LT.

Po odehrání základní části bude následovat dvoukolová nadstavba. Do zlaté nadstabové skupiny postoupí první tři týmy z každé základní skupiny. Zbylých pět týmu utvoří skupinu stříbrnou, kde se bude hrát také dvoukolově. První dva týmy ze stříbrné skupiny postoupí do play-off jako sedmý, respektive osmý tým. Nadstavba bude rozdělena dvouměsíční zimní přestávkou (leden, únor).

V play-off se ve čtvrtfinále utká první tým po nadstavbě s týmem osmým, druhý se sedmým, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Čtvrtfinále se bude hrát na jedno vítězné utkání, semifinále na dvě vítězná utkání a finále na tři vítězná utkání.

Tomáš Procházka
vedoucí NBLL

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302