Lacrosse > Mužský lakros > Mužská fieldlakrosová reprezentace zamířila do San Diega na mistrovství světa

Mužská fieldlakrosová reprezentace zamířila do San Diega na mistrovství světa

20.6.2023

Český národní tým vyrazil v neděli 18. června na cestu do San Diega (USA), kde ve středu začíná Mistrovství světa v lakrosu. Tým se pod vedením hlavního trenéra Briana Witmera pokusí prosadit proti silné konkurenci ze 30 zemí z celého světa.

Česká reprezentace se představí ve skupině C, která slibuje náročné zápasy a tvrdé souboje. Jejím prvním soupeřem bude Portoriko, se kterým se utká ve čtvrtek 22. června. Následovat budou duely se Švédskem (24. 6.), Filipínami (25. 6.) a Izraelem (26. 6.). 

Kouč Witmer je klíčovou postavou týmu. Díky bohatým trenérským zkušenostem a taktickým znalostem vede své svěřence ke skvělým výkonům na hřišti a jeho vůdčí osobnost posiluje týmového ducha. Češi jsou připraveni ze sebe vydat maximum, bojovat o každý míč a hrdě reprezentovat zemi. Věříme, že naši hráči předvedou své schopnosti a dosáhnou na Mistrovství světa v San Diegu úspěchů!

MS v lakrosu je prestižní událostí pro nejlepší týmy z celého světa, která přitahuje pozornost nadšenců a fanoušků. Nenechte si ji ujít ani vy a sledujte atraktivní zápasy živě na ESPN Player.

Rozpis základní skupiny:

22. 6. ČESKO–PORTORIKO 22.00 hod. SELČ
24. 6. ČESKO–ŠVÉDSKO 4.00 hod. SELČ
25. 6. ČESKO–FILIPÍNY 22.00 hod. SELČ
26. 6. ČESKO–IZRAEL 22.00 hod. SELČ

Sledujte náš facebook a instagram.

Rozpis, statistiky a veškeré aktuality najdete na webu https://www.worldlax2023.com/landing/index

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa