Lacrosse > Ženský lakros > Mistrovství světa žen si zúčastnění připomenou na after party - kopie - kopie

Mistrovství světa žen si zúčastnění připomenou na after party - kopie - kopie

10.9.2009

(pur) - Mistrovství světa v ženském lakrosu probíhalo v Praze v druhé polovině června, pořadatelé však pozvali účastníky na after party, která má velkou událost opět připomenout. Akce se koná ve středu 16. září večer v Synot Tip Aréně v Edenu a o zajímavý program bude náležitě postaráno.

Pro zvané hosty se brány VIP salónku otevřou už v 18:30 hodin, kdy se koná večeře a poděkování. O hodinu později budou moci přijít i další návštěvníci z řad veřejnosti, především té lakrosové. Následovat bude poděkování partnerům světového šampionátu a od 20 hodin je přichystána slavnostní premiéra filmu o MS.

Ani v dalších minutách nebude o zábavu nouze. Svého díku se dočkají také dobrovolníci a další spolupracovníci při organizaci vrcholného turnaje, následovat bude vystoupení taneční skupiny a od jednadvaceti hodin bude přítomné bavit DJ Růžový partner. Do té doby je také možno ve výprodeji zakoupit oblečení s logem MS. Zlatý hřeb večera přijde ve 22 hodin, kdy proběhne tombola, přičemž lístek do ní stojí jen 10 Kč a bue se dražit lakroska reprezentace USA, tedy úřadujících mistrů světa.

Osmé mistrovství světa v ženském lakrosu skončilo před dvěma a půl měsíci, ovšem připomenout si tuto událost není od věci. Ohlasy ze světa na uspořádání byly velmi pozitivní, chvála přišla z USA i Anglie. Také v České republice se povědomí o lakrosu zvýšilo a jedna z členek organizačního týmu, Barbara Klimoszková, přidala i vlastní postřeh ze samotného pořadatelství největší akce tohoto druhu v dějinách ženského lakrosu.

"Za daných podmínek jsme udělali, co bylo v našich silách. Určitě se dala spousta věcí udělat lépe, nicméně zároveň musím říct, že některé věci dopadly nad očekávání. Organizační výbor, který téměř celý pracoval před MS za minimální odměnu a ve svém volném čase, udělal obrovský kus práce, za což jim patří velký dík od celého českého lakrosu. Šestnácti zemím světa jsme na mezinárodní  úrovni ukázali, že to tady myslíme s lakrosem vážně. Mezinárodní lakrosová federace FIL (nejen ženská část) nás teď chápe jako rovnocenného partnera všech světových akcí jak organizačních, tak soutěžních a je jen na nás, jak s touto pozicí naložíme," uvedla Klimoszková.

program after party:
18:30 - 19:30 VIP večeře a poděkování
19:30  vstup volný pro veřejnost
19:30 - 20:00 poděkování partnerům
20:00 premiéra filmu o MS
20:15 poděkování dobrovolníům a pracantům
21:00 vystoupení taneční skupiny
21:05 DJ Růžový partner
22:00 tombola a dražba lakrosky reprezentace USA (mistrů světa)
do 21 hodin bude probíhat výprodej oblečení z logem MS, lístek do tomboly stojí 10 Kč

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 400

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%