Lacrosse > Ženský lakros > Pokud si fanoušci koupí samolepky k MS, dostanou vstupenky zdarma

Pokud si fanoušci koupí samolepky k MS, dostanou vstupenky zdarma

22.4.2009

Organizátoři mistrovství světa v ženském lakrosu, které se bude hrát v červnu v Praze, připravili pro fanoušky zajímavou akci. Pokud si příznivci koupí propagační samolepky, dostanou vstupenky na šampionát.

Český ženský lakros nabízí fanouškům lákavou možnost, jak získat vstupenky na MS v ženském lakrosu. Variant je několik.

Každý, kdo si zakoupí promo samolepku za 250 Kč a umístí ji na viditelné místo tak, aby propagovala lakrosové mistrovství světa, obdrží permanentní vstupenku v hodnotě 1500 Kč na celé mistrovství.

Jak postupovat: Kup si samolepku za 250 Kč u našich distributorů nebo na některém z distribučních míst. Spolu se samolepkou dostaneš poukázku na vstupenku. Nalep samolepku tak, aby ji vidělo co nejvíc lidí. Své dílo vyfoť a vytištěnou fotografii (alespoň 13x10 cm) přines společně s poukázkou na pokladnu v areálu Slavie. Tam si vyměň fotku a poukázku za vstupenku na celé mistrovství. Nejlepší a nejnápaditější fotodíla budou odměněna tričkem s podpisy české reprezentace a čepicí s logem MS! Fotografie budou zveřejněny v areálu Slavia. Vyhlášení soutěže o nejlépe umístěnou samolepku a vyhlášení nejlepšího distributora proběhne o víkendu 20.–21. června během zápasů české reprezentace.

Všeobecné podmínky: Samolepka slouží k propagaci FIL mistrovství světa v ženském lakrosu. Samotná samolepka neslouží jako poukázka na vstupenku. Vstupenka na celé MS bude vydána na základě předložení vytištěné fotografie (alespoň 13x10 cm) umístění samolepky a vyplněné poukázky. Z fotografie musí být patrné, kde je samolepka umístěna. Cení se originalita a „viditelnost“ – jak velký okruh lidí může zasáhnout. Samolepky smí být vylepeny pouze tak, aby nebylo poškozeno dobré jméno MS, nepodporujeme ilegální výlep – takové umístění diskvalifikuje ze soutěžě a z nároku na zvýhodněné vstupné.

Rozměry samolepek:

Malá černá:  248x130 mm

Malá bílá: 248x130 mm

Velká bílá: 655x260 mm

Velká černá: 655x260 mm

DISTRIBUTOŘI:Andula Dočkalová () Fanklub české reprezentace – Štěpán Suchánek () Nabízíme možnost i pro další distributory – za každých odebraných a uhrazených 10 samolepek poskytneme jednu zdarma. Nejpilnější distributor obdrží lakrosku Harrow!

PROMO AKCE NA MEMORIÁLU ALEŠE HŘEBESKÉHO 23.–26. 4. 2009 v Radotíně: Během radotínského Memoriálu bude v areálu prodejní stánek MS s oblečením a doplňky. Probehně zde speciální promo akce během které bude možné pořídit 2 vstupenky/samolepky za zvýhodněnou cenu 400 Kč.

TIP: JAK SNADNO NALEPIT SAMOLEPKU

Plochu, na kterou si chcete samolepku umístit, důkladně zvlhčete vodou smíchanou se saponátem (jar, mýdlo). Poté samolepku přilepte  na zvlčenou plochu (měla by po povrchu klouzat). Pak už stačí jen začít jemně vytlačovat bubliny od středu ke krajům (opatrně, až nepoškrábete potisk).

Pokud si fanoušci koupí samolepky k MS, dostanou vstupenky zdarma
Pokud si fanoušci koupí samolepky k MS, dostanou vstupenky zdarma
Pokud si fanoušci koupí samolepky k MS, dostanou vstupenky zdarma

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa