Lacrosse > Ženský lakros > Alice Králíčková: V našem týmu je síla, bojovnost a chuť něco dokázat - kopie - kopie

Alice Králíčková: V našem týmu je síla, bojovnost a chuť něco dokázat - kopie - kopie

13.6.2009

(pur) – Třináctá česká reprezentantka, která se fanouškům svěří se svými názory a pocity k mistrovství světa v Praze, je Alice Králíčková z týmu LCC Radotín.

Co pro tebe znamená hrát za českou reprezentaci na mistrovství světa, které se navíc bude konat v Praze?

Znamená to opravdu hodně. To nejen pro mě, ale i pro rodinu a blízké, kteří mě podporují. Po průměrných úspěších v tenise a atletice jsem našla konečně sport, který mě opravdu baví a jsem ráda, že můžu reprezentovat právě v lakrosu.

Bude domácí prostředí pro český tým výhoda, nebo to může svazovat, hlavně velké očekávání fanoušků?

To budeme vědět nejdřív po prvním zápase. Určitě se těšíme, že nám lidé přijdou fandit, ale je to pro nás něco nového. Doufám, že to bude pro většinu hráček jen pozitivní motivací a že se to odrazí na podaných výkonech.

Jaká je atmosféra v českém týmu a kam až to můžete společně na MS dotáhnout?

Atmosféra je dobrá, ale už se nemůžeme dočkat začátku mistrovství. Příprava je dlouhá a tak myslím, že si každá z nás prošla nějakou tou krizí. Teď už je ale mistrovství za dveřmi a to dodává sílu a elán do dalšího trénování. Dotáhnout to můžeme hodně daleko, protože v našem týmu je síla, bojovnost a chuť něco dokázat. Určitě bychom chtěly bojovat o páté místo.

Co bude při MS nejdůležitější pro tebe a pro celý tým vůbec a jak ti může šampionát pomoci v kariéře?

Nejdůležitější bude hezky si zahrát a mít z toho dobrý pocit. Moc by mě mrzelo, kdybychom si to s holkami neužily. Do budoucna mi dá šampionát nové zkušenosti.

Na co se při MS nejvíc těšíš a co by si vzkázala fanouškům?

Těším se úplně na všechno, ale hlavně na zápasy proti skvělým týmům a podporu fanoušků. Těm bych vzkázala, ať si připraví hlasivky a přijdou se všemi svými známými. Budeme se na ně těšit!

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%