Lacrosse > Mládež > Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 je tu

Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 je tu

20.6.2019

Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 je tu

(jnp) - S příchodem letních prázdnin je tu i nejočekávanější lakrosová událost v České republice roku 2019, a to Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu v kategorii hráčů do 20 let.

V areálu SK Aritma Praha v pražských Vokovicích poměří své síly 8 elitních evropských týmů, mezi kterými samozřejmě nebude chybět ani český reprezentační výběr. Ten ve skupině B poměří své síly s nevyzpytatelným týmem Izraele a ambiciózními celky Polska a Irska. Právě s Irskem se čeští hráči utkají v zahajovacím utkání celého turnaje v sobotu 29. 6. od 18:30. Lze očekávat, že tento zápas prozradí, jaké je reálné rozložení sil a nakolik jsou medailové ambice českého týmu reálné.

Následně se český tým utká v pondělí 1. 7. s Izraelem a své působení ve skupině uzavře o den později odpoledním zápasem proti Polsku. Chtějí-li se čeští hráči vyhnout čtvrtfinálové loterii a získat den odpočinku navíc, musí s největší pravděpodobností vyhrát všechny své zápasy v základní skupině.

Více informací o turnaji jakož i live stream jednotlivých zápasů je k nalezení na oficiálních internetových stránkách turnaje www.ec19lax.cz.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa