Lacrosse > Ženský lakros > Minifield liga 2012: tým LCC Piranha - kopie - kopie

Minifield liga 2012: tým LCC Piranha - kopie - kopie

19.11.2012

tým LCC Piranha na česko-německé lize v Drážďanech. Foto pan Pivoňka.tým LCC Piranha na česko-německé lize v Drážďanech. Foto pan Pivoňka.
tým LCC Piranha na česko-německé lize v Drážďanech. Foto pan Pivoňka.

Pro starší hráčky lakrosu je liga již tradiční událost roku, pro náš tým LCC Piranha je to ale prozatím krátkodobá zkušenost. Tento rok jsme první zápas odehrály 14. října proti týmu Baggataway Bees z Plzně. Sice jsme prohrály 5:9, ale vůbec jsme nehrály špatně. Další zápas se konal 4. listopadu ale ten se nám už tolik nepovedl. Prohrály jsme s Lax Ladies 5:12 a nebyl to zrovna náš den, což se nám občas prostě stává. Pak nám to je ale líto a příštím zápasem si to vždycky napravíme! Hlavně nám k tomu taky pomáhá podpora trenérek samozřejmě :)

Zatím poslední 2 zápasy jsme odehrály 9. listopadu proti týmům TJ Sokol I. Smíchov. První zápas jsme prohrály těsně o jeden gól 8:9 a druhý zápas s dalším týmem smíchovského klubu jsme prohrály jen 8:10. Hrály jsme však krásně. Jak naše trenérky říkají: v lakrose nejde jenom o počet vstřelených gólů ale také o to, jak hrajeme. A to nám jde většinou hodně dobře. Hlavně doufám, že až budeme starší, budeme v této lize dominovat!

 

Napsala Karolína Kubátová z LCC Piranha

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270