Lacrosse > Mužský lakros > Malešice ukončily sérii porážek výhrou nad Wolves

Malešice ukončily sérii porážek výhrou nad Wolves

14.10.2021

Týmu Malešic se v pátém zápase podařilo přetnout dlouho šňůru porážek, a oslavil tak první vítězství v sezoně.

To se ale nerodilo vůbec lehce. Stejně jako jejich první vzájemný zápas, byla i odveta celých šedesát minut vyrovnaná. O tom svědčí nejen konečné skóre, ale i výsledky jednotlivých period. Ta první skončila za stavu 4:3, když na první tři branky Radotínských domácí pohotově zareagovali čtyřmi přesnými trefami. I druhou patnáctiminutovku ovládly o gól Malešice, a do druhé poloviny tak vstoupily s dvoubrankovým vedením 10:8. To jim však nevydrželo dlouho – Wolves během úvodních dvou minut srovnali na 10:10, a dokonce se dostali do vedení 10:12. Malešice se však v průběhu následujících minut prosadily také čtyřikrát a třetí perioda skočila se stejným brankovým rozdílem jako ta předchozí. Poslední část hry si pak domácí pohlídali, navýšili svůj náskok na tři góly a zvítězili 19:16. V utkání byly mimo jiné k vidění i dva góly ve vlastním oslabení, o které se postarali Jan Huleš (WOL) a Ondřej Podroužek (MAL). Oba jmenovaní se navíc stali nejlepšími střelci svých týmů – Jan Huleš se sedmi trefami, Ondřej Podroužek pak s pěti.

U rozhovorového mikrofonu jsme tentokrát přivítali Nikolase Adámka (MAL) a Jana Huleše (WOL) a jejich hodnocení si můžete jako vždy poslechnout na ligovém instagramu.

TJ Malešice vs. LCC Wolves 19:16 (4:3, 6:5, 4:4, 5:4)

foto a text: Katka Hrubá