Lacrosse > Mužský lakros > Malé pražské derby pro domácí

Malé pražské derby pro domácí

16.9.2020

Malé pražské derby pro domácí

(jnp) Včerejší večerní utkání, ve kterém se proti sobě postavili pražští rivalové z Jižního Města a Malešic nabídlo zajímavou podívanou, která však skončila šťastnějším koncem pro domácí tým z Jižního Města.

V prvních dvou periodách byl zápas výsledkově otevřený, když nejprve šli zásluhovu Jana Adamiece do vedení nejdříve malešičtí, černobílí následně kontrovali čtyřgólovou sérií, aby se následně hostům podařilo opět snížit na rozdíl jediné branky.

Zlom v utkání však přišel ve třetí čtvrtině. V předposledním dějství se totiž domácím podařilo třemi slepenými góly odskočit hostům už na rozdíl 5 branek. O osudu utkání tak bylo víceméně jasno a mohlo se  dohrávat již v relativním poklidu, když na zvrat v utkání již malešičtí nenalezli síly. Naopak, v závěrečné části domácí svůj náskok ještě o další tři branky navýšili, díky kosmetické úpravě skóre z pohledu hostů ve finální pětiminutovce se nakonec celky rozešly v poměru 14:6.

V dresu domácích zazářili především nestárnoucí čtyřgólový střelec Jakub Nosek a čtybodový asistent Milan Černík, v týmu Malešic se o rovnou polovinu gólových příspěvků zasloužil Kryštof Adamiec.

Jižní Město se díky výhře dotáhlo na první místo v tabulce, o které se nyní dělí s Wolves, kteří však mají odehráno o zápas méně. Pro Malešické se jednalo o první zápas v sezóně, na první bodový zisk si tak budou muset ještě počkat, když první šanci dostanou již o tomto víkendu v Brně.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 345

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%