Lacrosse > Ženský lakros > Letošní Prague Cup obohatí dětský den

Letošní Prague Cup obohatí dětský den

19.5.2014

Letošní Prague Cup obohatí dětský den

(pur) - Stejně jako loni v Braníku, také při letošním mezinárodním turnaji Prague Cup, který se bude hrát na Aritmě, proběhne v pátek 27. června dětský den. Kromě zábavy nabídne také řadu soutěží o zajímavé ceny.

Prague Cup má dlouholetou tradici, vždyť se hraje už od roku 1998. Letos se na něm představí deset ženských týmů z šesti zemí. Pro českou juniorskou reprezentaci půjde o další důležitou prověrkou před MS, které se koná příští rok ve Skotsku. Mužského turnaje se zúčastní šest celků ze tří zemí. Pro český národní tým to bude poslední příprava před červencovým světovým šampionátem v Denveru. Prvenství v ženské části Prague Cupu obhajuje LCC Radotín, mezi muži Jižní Město.

Hned při prvním ze tří hracích dnů (pátek 27. 6.) se bude v areálu Aritmy konat od 14 hodin dětský den pro malé kluky a holky. Pořádá ho TJ Sokol I. Smíchov Flamingo United a zájemci si můžou vyzkoušet, jaké to je zahrát si s lakroskou, ale také se zúčastnit různých soutěží o lákavé ceny. Každý navíc obdrží malý dárek. Slosování všech soutěží proběhne v 16 hodin. Proto neváhejte a vyrazte i s dětmi na zábavné odpoledne.

 

Foto: Veronika Brychcínová

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%