Lacrosse > Ženský lakros > Lednový turnaj WILL zpestří akce na podporu juniorské reprezentace

Lednový turnaj WILL zpestří akce na podporu juniorské reprezentace

4.1.2014

(pur) - V neděli 19. ledna pokračuje třetím turnajem pátý ročník Halové ligy ženského lakrosu (WILL). V radotínské hale začne zápasový program této soutěže v 16 hodin. Hned po prvním utkání se zde uskuteční zajímavá akce pro veřejnost, jejíž výtěžek poputuje na konto české juniorské reprezentace, která se připravuje na MS 2015 ve Skotsku.

Akci "Angličáky pro lakrosáky" připravila lakrosová reprezentantka a úspěšná lektorka Adéla Blahovcová. V 16.40 hodin začne v hale sedmiminutová hromadná porce "angličáků" (stoj, dřep, klik, dřep, výskok se vzpažením).

Zúčastnit se může každý zájemce, přičemž minimální vklad je 1 koruna za 1 angličák. Každý úspěšně vykonaný cvik bude znamenat další korunu na konto české reprezentace juniorek. Každý si počítá sám a rozhodně není nutné vydržet celých sedm minut v kuse. Je na každém, kolik zvládne angličáků, ale čím víc jich bude, tím víc peněz logicky pro mladý národní tým poputuje. Jak sama Adéla tuto akci charakterizuje: "Makačka jako blázen, která stojí za to!" Přijď taky a zapoj se!

Lednový turnaj WILL zpestří akce na podporu juniorské reprezentace

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 345

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%