Lacrosse > Mužský lakros > LCC nadále neporažen

LCC nadále neporažen

13.4.2017

Středeční večer se v radotínské aréně utkali domácí mladíci Wolves s LCC Radotín. Zápas měl slušnou diváckou kulisu. Fanoušci mohli v suchu nově zastřešené západní tribuny vychutnávat lehkost hry elitního celku LCC a bouřlivými ovacemi ocenit každou povedenou akci a snažení Wolves.

Wolves se rychle ujali vedení, ale vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat a do přestávky skórovali už jen hráči LCC. Po zaznění první sirény svítilo na ukazateli skóre 10:1.

V dalším dějství se obraz hry příliš nezměnil, hráči LCC nadále jasně dominovali, rychlými přihrávkami rozebírali obranu soupeře a snadno proměňovali „tuovky“. Půli zápasu zdobil stav 20:3. Nutno přiznat, že i Vlci sem tam zahrozili, ale slibnou šanci si pokazili sami špatnou přihrávkou, nebo nepřipravenou střelou.

Druhou půli zápasu začal skrápět déšť, LCC se přestali tak mohutně tlačit do útoku a zápas hodlali v poklidu dohrát. Jisté polevení dokazuje i kuriózní branka Jakuba Lukáše na konci třetí části kdy hráči LCC špatně sehráli situaci s odvoláním brankáře a na překvapeného útočníka tak zívala nikým nechráněná svatyně. LCC pohodlně dokráčeli k dalšímu vítězství (31:4) a jako jediný celek soutěže si drží neporazitelnost.