Lacrosse > Mužský lakros > LC Pardubice vs. Riggers Dublin 12:13 (4:5, 3:2, 0:1, 5:5)

LC Pardubice vs. Riggers Dublin 12:13 (4:5, 3:2, 0:1, 5:5)

23.4.2009

(ao) - Zhruba stovka diváků se ve středu večer v malé hale pardubické ČEZ arény stala svědky mimořádného boxlakrosového zážitku. V přátelském utkání se tu střetl domácí tým LC Pardubice posílený o několik špičkových hráčů NBLL s týmem Riggers Lacrosse Dublin, za nějž naopak nastoupilo i několik hráčů kanadsko-amerických soutěží.

Napětí vydrželo do posledních vteřin zápasu, neboť v jeho průběhu nedošlo k převaze jednoho z týmů o více než dvě branky. Dvě minuty před koncem zápasu bylo na časomíře skóre 12:12. Domácí se však faulem dostali v samém závěru do oslabení a na místo konečného tlaku obdrželi 12 vteřin před koncem hrací doby rozhodující branku.

Přesto byly obě strany s předvedeným výsledným výkonem, podpořeným skvělou prací obrany a obou brankářů, nadmíru spokojeny, protože se skutečně jednalo o lakrosový svátek nádherných útočných akcí a samozřejmě nedmyslitelných tvrdých osobních soubojů. Jelikož se jednalo o přípravu obou týmů na nadcházející největší boxlakrosový turnaj v Evropě, kterého se ve dnech 23. až 26. 4. 2009 v Praze - Radotíně oba týmy zúčastní, má se lakrosový příznivec na co těšit. 

Branky domácích: Skokan 3, Nováček 3, Žák 3, Kostka, Říha, Šourek

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 192