Lacrosse > Mužský lakros > Pardubice - Jižní Město 8:11 (3:2, 2:6, 0:2, 3:1)

Pardubice - Jižní Město 8:11 (3:2, 2:6, 0:2, 3:1)

12.5.2009

(ao) - V prvním zápase nadstavbové části byl v pondělí večer hostem v pardubické ČEZ Areně loňský finalista z Jižního Města. Favorit se také dostal hned zkraje zápasu do vedení, ale domácí hru vyrovnali a to i výsledkově. Stav po první periodě  byl dokonce překvapivě 3:2 pro Pardubice.

Ve druhé části sice domácí nejprve přidali i čtvrtou branku, ale pak se projevila kvalita soupeře a stav v půli zápasu byl 5:8.

Třetí perioda byla po předchozí na branky chudší. Ty padly k velké radost hostů obě do domácí branky v posledních vteřinách čtvrtiny. Pardubické mohou mrzet hlavně proto, že se jim v závěrečné části díky třem přesným trefám podařilo náskok soupeře stáhnout. Favorit si však vítězství v tomto dramatickém a překvapivě vyrovnaném utkání pohlídal.