Lacrosse > Mládež > Lakrosový víkend v Malešicích

Lakrosový víkend v Malešicích

26.10.2021 Uplynulý víkend 23. a 24.10. byl v Malešicích plný mladého lakrosu.

Lakrosový víkend v Malešicích
Lakrosový víkend v Malešicích
Lakrosový víkend v Malešicích

Začal sobotní miniligou,ve které se systémem každý s každým utkaly čtyři týmy chlapců kategorie U9 – modrý a červený z Radotína, spojený tým Smíchova a Zbraslavi a spojený tým Malešic a Jižního města,kterému se dařilo nejvíc,když všechny své zápasy vyhrál.

Ve dvou zápasech se v kategorii U11 utkaly týmy LCC Radotín a spojený tým Smíchov/Zbraslav/ Malešice. V obou utkáních byl úspěšnější tým LCC Radotín. V rámci miniligy odehrála tři zápasy mezi sebou i děvčata.

Nedělní JBLL před kamerami ČT Déčko začala třemi zápasy kategorie U13. První zápas mezi LCC Meerkats a Netopýry JM skončil výhrou LCC 6 : 2, hrál se svižný lakros. Zápas měl osm různých střelců, nakonec všechny body z utkání brali LCC Meerkats.

Druhý zápas LCC Meerkats - Zbraslav/Malešice byl velmi podobný.V každém týmu byl jeden dvougólový střelec v prvním Jakub Jentsche a druhém Edward Eysselt .Jakub měl ve svém týmu další střelce a tak LCC zvítězili 7 : 2 a po vyhraných nájezdech brali opět všechny body.

Nejvyrovnanější byl zápas mezi Netopýry a Zbraslav/Malešice.V Týmu Netopýrů byl jediný střelec Jakub Šavelka se třemi góly, ve druhém týmu Edward Eysselt 3 + 1 a Mikuláš Peške 2 + 1. Tým Zbraslav/Malešice zvítězil 6 : 3. Netopýři získali 1 bod za vyhranou periodu.

V kategorii U 15 jsou sice jen dva týmy LCC Foxes a spojený Zbraslav/Malešice/Jižní město,ale k vidění byl velmi rušný a vyrovnaný lakros,ve kterém vynikali oba brankáři Daniel Haylett i Ondřej Hájek a dvougólový střelec LCC Foxes Filip Rohlík. Zápas skončil výhrou LCC Foxes .

V posledním zápase víkendu se hrála kategorie U11 za účasti LCC Ants a spojeného týmu Zbr/Male/JM. V minulém kole výrazně zvítězil spojený tým, ale tentokrát LCC Ants nic neponechali náhodě a od začátku šli za výhrou. Utkání skončilo 12 : 1 a Ants brali všechny body. Nejlepšími střelci byli Michael Hofman se čtyřmi góly a Lukáš Havránek se třemi goĺy. Jediným střelcem poražených byl Albert Adámek.

Víkendový turnaj se po všech stránkách vydařil,počasí nám také přálo a tak se už můžeme těšit na další turnaj, který bude 6.-7.11. na hřišti v Radotíně.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa