Lacrosse > Ženský lakros > Aktuality > Lakrosové léto v Praze i po Evropě

Lakrosové léto v Praze i po Evropě

8.4.2011

Prague Cup 2010
Prague Cup 2010

(miksz) - Už po čtrnácté bude v pražském Edenu českou lakrosovou jarní sezónu uzavírat mezinárodní lakrosový turnaj Prague Cup 2011, který se letos odehraje ve třech divizích Women´s Elite, Men´s Elite a  Women´s ReLAXed. První dva turnaje se odehrají od 6. – 9. července, podle platných mezinárodních pravidel a třetí pouze ženský minifield ReLAXed Cup se koná od 9. - 12. července. Účast přislíbily týmy z USA, Skotska, Anglie, Polska, Finska a německá juniorská reprezentace. Turnaj bude určitě generálkou pro český juniorský tým před srpnovým MS. Turnaj je také otevřen pro hráče jednotlivce, kteří se mohou připojit do mix týmů. 

I ostatní evropské lakrosové země nezůstávají pozadu s organizací mezinárodních turnajů. V květnu si můžete zahrát v Bratislavě na Tricksters Lacrosse Cup (7. -8. 5.), pokračovat můžete v polské Wroclavi na Silesia Cupu (14.-15.5.) a v červnu se konají hned tři turnaje Vienna  Open (4.- 5. 6.), kam vyráží český Flamingo United a LC Slavia, klasiky v Berlíně se účastní SK Lacrosse Jižní Město a LCC Radotín (Berlin Open 17. - 19. 6.) a těsně před Prague Cupem můžete vyrazit ještě na Lowlands Amsterdam (25. -26. 6.).

Pokud by lakrosový hráč (ka) neměl dost, na konci července Prague sports ve spolupráci s Laurie Sherry pořádá ženský turnaj s kempem pro hráčky v Londýně (Laxing in London 29. 7. – 1. 8.), poslední týden v srpnu nabízí Prague sports týdenní lakrosový kemp s americkým trenérem a na závěr můžete vyrazit do Švýcarska na Swiss Alpine Madness, které se bude hrát v Alpách ve výšce 1200m.

Na podzim se připravují Poháry mistrů v ženském i mužském fieldovém lakrosu a také ženský Česko-německý pohár. Více informací naleznete na www.prgsports.com nebo pište na prgsports@prgsports.com.

 

 

 

Loading...

Aktuality

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Souhlasili byste s vytvořením soutěže v 6lakrosu?
Celkem hlasů 39