Lacrosse > Mužský lakros > Knights Červené Pečky hostili další turnaj Minifield Series

Knights Červené Pečky hostili další turnaj Minifield Series

10.4.2016

(pch) – V komfortním sportovním areálu v Červených Pečkách nedaleko Kolína hostil místní lakrosový klub Knights další sérii utkání v letošní Minifield Series.

Nejzajímavější klání na zmenšeném hřišti nabídli Wild Boars s Wolves (4:6). Hra podobná spíše boxlakrosu bez mantinelů asi více vyhovovala Wolves, ale Wild Boars v čele s výborným brankařem, kterého podporoval zarputile hrající Hanzlík v záloze a zkušená dvojice bratrů Vítů v útoku, s mladíky z Radotína dokázali držet krok. Wolves získali rozhodující dvoubrankový náskok v 5. minutě druhého poločasu (hrálo se 2 x 15 minut) a na něj už horalé ze Šumavy nedokázali odpovědět.

Ani utkání mezi Wild Boars a brněnskými Ravens (4:8) nemuselo nudit. Ravens první destiminutovku hráli vyrovnanou hru, aby pak až do 25. minuty odevzdali taktovku svému soupeři - ten neváhal a nastřílel neopětovaných 5 branek. Až v závěru se brněnští hráči opět vzchopili a korigovali na zajímavých 7:4. Jak už to ale bývá, v závěru vrhli všechny síly do útoku, čehož soupěř využil.

Závěr turnaje opět patřil mixovanému utkání na standardním hřišti.