Lacrosse > Mužský lakros > Knights Červené Pečky hostili další turnaj Minifield Series

Knights Červené Pečky hostili další turnaj Minifield Series

10.4.2016

(pch) – V komfortním sportovním areálu v Červených Pečkách nedaleko Kolína hostil místní lakrosový klub Knights další sérii utkání v letošní Minifield Series.

Nejzajímavější klání na zmenšeném hřišti nabídli Wild Boars s Wolves (4:6). Hra podobná spíše boxlakrosu bez mantinelů asi více vyhovovala Wolves, ale Wild Boars v čele s výborným brankařem, kterého podporoval zarputile hrající Hanzlík v záloze a zkušená dvojice bratrů Vítů v útoku, s mladíky z Radotína dokázali držet krok. Wolves získali rozhodující dvoubrankový náskok v 5. minutě druhého poločasu (hrálo se 2 x 15 minut) a na něj už horalé ze Šumavy nedokázali odpovědět.

Ani utkání mezi Wild Boars a brněnskými Ravens (4:8) nemuselo nudit. Ravens první destiminutovku hráli vyrovnanou hru, aby pak až do 25. minuty odevzdali taktovku svému soupeři - ten neváhal a nastřílel neopětovaných 5 branek. Až v závěru se brněnští hráči opět vzchopili a korigovali na zajímavých 7:4. Jak už to ale bývá, v závěru vrhli všechny síly do útoku, čehož soupěř využil.

Závěr turnaje opět patřil mixovanému utkání na standardním hřišti.

Výsledky naleznete zde.

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 115
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?