Lacrosse > Ženský lakros > Kancelář mistrovství světa žen 2009 je v plném provozu

Kancelář mistrovství světa žen 2009 je v plném provozu

5.12.2008

Už 1. října byla otevřena oficiální kancelář pro světový šampionát v ženském lakrosu, který se v červnu roku 2009 koná v Prazen. Nyní už je v kanceláři vše v plném proudu a přípravy na vrcholnou mezinárodní akci intenzivně probíhají.

Organizační výbor mistrovství světa už má bohaté zkušenosti, ať už s evropským šampionátem, který se v Praze konal v roce 2004, nebo s jedenáctiletou tradicí turnaje Prague Cup. Od října má MS 2009 také svou oficiální kancelář v areálu FTVS, v ulici José Martího v Praze Vokovicích.

Přípravy na šampionát všech zainteresovaných lidí jsou v plném a zodpovědném proudu. Zatím jde o řadu vyjednávání, schůzek, administrativy a dalších nutných věcí. Podařilo se už připravit informační balíček pro partnery šampionátu. Na mediální a jiné propagaci šampionátu se také už intenzivně pracuje. Na konci listopadu došlo také ke schválení oficiálního programu zápasů pro MS.

Je jisté, že se bude turnaj konat v pražském areálu SK Slavia Praha v desáté městské části, kde už mají všichni dobrou zkušenost s organizací Prague Cupu. Ten bude letos doprovodnou součástí MS. Do světového šampionátu v Praze zbývá necelých 200 dní, tedy něco málo přes půl roku a práce pokračují dál. Vše by mělo být do začátku velké akce skvěle připravené. Kancelář MS je otevřená pro jakékoliv nápady či inspiraci.

Více informací získáte na www.lacrosseworldcup2009.com, případně na mailu worldcup2009 [at] lacrosse.cz.

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 345

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%