Lacrosse > Ženský lakros > Juniorky získaly cílovou částku, přispívat můžete dál! - kopie - kopie

Juniorky získaly cílovou částku, přispívat můžete dál! - kopie - kopie

10.2.2015

Juniorky získaly cílovou částku, přispívat můžete dál! - kopie - kopie

(pur) - Prostřednictví serveru Hithit.com získává česká reprezentace juniorek prostředky pro blížící se mistrovství světa ve Skotsku. Už v polovině pětačtyřicetidenní lhůty se povedlo cílovou částku 120 000 korun získat. Tím však snaha a nadšení týmu rozhodně nekončí. Celý projekt doběhne až do konce a příspěvky se budou připisovat i nadále.

Na webu: https://www.hithit.com/cs/project/983/podpor-juniorky-na-ceste-na-lakrosove-ms je tak možné dál přispívat a vybírat si odměny. Z šestnácti variant si celkem 163 přispěvatelů vybralo kromě dvou nejdražších všechny možnosti. Nejvíce příspěvků šlo ve výši 200 korun, kterých bylo celkem 54. Ovšem našli se i lidé, kteří si zvolili dražší nabídky. Například speciální reprezentační tričko s podpisy si vybralo hned 16 přispěvatelů. Dokonce jeden člověk vybral odměnu v hodnotě 10 000 korun, tedy trénink s reprezentačním týmem.

Do konce projektu však ještě zbývá 22 dní a částka se může navyšovat i přes už splněných 100% zvolené sumy. Pokud tedy ještě chcete přispět, nebo jste to nestihli, můžete tak učinit a vybrat si svou odměnu. Stejně tak je stále možnost přispět na transparentní účet u FIO banky: 2300463516/2010.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302