Lacrosse > Ženský lakros > Juniorky dál shánějí peníze na MS, za podporu získáte odměny - kopie - kopie

Juniorky dál shánějí peníze na MS, za podporu získáte odměny - kopie - kopie

19.1.2015

Juniorky dál shánějí peníze na MS, za podporu získáte odměny - kopie - kopie

(pur) - Nové video a zapojení projektu na webu hithit.com jsou dalším krokem české reprezentace juniorek, jak získat finance na letošní mistrovství světa ve Skotsku.

Podpořit dívky v jejich snu můžete částkami v rozmezí od 200 do 30 000 korun. Cílová částka, kterou se budou juniorky snažit získat během 45 dnů, je 120 000 Kč. Všichni věříme, že společnými silami se povede tuto sumu vybrat. Prvních několik tisícovek už na účtu přistálo.

Za zaslanou částku vždy dostanete nějakou odměnu. Výše a hodnota těchto dárků je odstupňována. Za 200 korun se můžete těšit na samolepku s logem juniorského národního týmu. Za tisícovku už si přijdete na plakát či tričko podepsaný všemi reprezentantkami. Pokud se rozhodnete přispět částkou 2000 korun, je možné si vybrat tetování s vašim jménem na rameni hráčky při zápase MS.

Lákavý je také společný trénink s reprezentačním týmem, v tom případě si ale připravte 10 000 Kč. Nejvyšší příspěvek v hodnotě 30 000 korun v sobě zahrnuje balíček odměn, ve kterém najdete reprezentační mikinu s podpisy, volné vstupenky na ME v ženském lakrosu, památeční lakrosku z MS juniorek a DVD z tohoto šampionátu. Je toho ale mnohem více, tak neváhejte a podívejte se, co všechno můžete získat. Finanční podpora by vám však kromě zisku odměn měla hlavně udělat radost, že jste přispěli na dobrou věc.

Celý projekt najdete zde: https://www.hithit.com/cs/project/983/podpor-juniorky-na-ceste-na-lakrosove-ms, kde se také dozvíte veškeré podrobnosti.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 427

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%