Lacrosse > Mužský lakros > Jižní Město si vyšláplo na Plzeň

Jižní Město si vyšláplo na Plzeň

17.3.2014

Plzeň byla dalším týmem, který si z haly na Jižním Městě odvezl pořádný náklad branek. Také jí se nepodařilo ani přibrzdit rozjetý a dobře fungující vlak LCJM.

Statistika tří dosud odehraných zápasů domácího týmu hovoří o 63 vstřelených brankách a pouze 12 obdržených! Zastavit ho se může pokusit snad jen další ze soupeřů – LCC Radotín tento čtvrtek.

Skóre otevíral hned po devatenácti vteřinách Pavel Došlý, jinak autor celkem osmi branek v zápase. Ani tolik mu ale nestačilo na to, aby se stal nejlepším střelcem zápasu. Tím byl Jáchym Plecháček, který vstřelil ještě o jednu branku více.

Jaroslav Řezáč v brance hostí chvílemi nevěděl, kam dřív skočit a obrana jeho týmu mu příliš nepomáhala. Hra Plzně byla hodně zmatená a nepřesná. Hráči hráli, tak jak jsme od nich zvyklí, hodně tvrdě. Rozhodčí rozdali 23 trestů, z nichž většina patřila právě Plzni.

Na druhé straně se do branky letos v lize poprvé postavil Marek Dobrý a předvedl velmi slušný výkon.

Výborný výkon proti výrazně mohutnějším hráčům Plzně podal i junior Kryštof Novák. Při svém třetím zápase v lize dal svou první branku a tradičně obdržel svůj šťastný míček. ¨

Na týmu je vidět kvalitní fyzická i herní příprava Lukáše Seilera, která Jižnímu Městu výrazně prospěla. Každý zná svůj úkol a hra působí kompaktně.

O to více můžeme být zvědaví na střet dvou rivalů LCJM a LCC Radotín již ve čtvrtek, v poněkud netradičním čase 21.15 v hale na Jižním Městě.

LC Jižní Město vs. Old Dogs Plzeň 27:4 (6:1, 7:1, 7:2, 7:0)

Michaela Zvarová

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa