Lacrosse > Mužský lakros > Jižní Město pravděpodobně přišlo o finále NFLL

Jižní Město pravděpodobně přišlo o finále NFLL

28.9.2012

Ilustrační foto
Ilustrační foto

(pch) - Ve včerejším důležitém utkání NFLL Radotín po výrazném zlepšení ve druhé polovině porazil Jižní Město 12:7 a s největší pravděpodobností tak svého rivala připravil o účast ve finále NFLL.

Jižní Město mělo skvělý nástup a do poloviny utkání si vybudovalo pěkný náskok 7:1. Radotín však do druhé části zápasu nastoupil jako vyměněný a Jižnímu Městu už nepovolil ani jednou skórovat!

Jižní Město má díky včerejší prohře s oběma konkurenty v souboji o finále horší bilanci - s Radotínem obě utkání prohrálo a rozdíl skóre ze vzájemných utkání s Malešicemi (který rozhoduje v konečném pořadí) je o jeden gól v jeho neprospěch.

V takové situaci by musel jeden z favoritů klopýtnout v utkání s papírově slabšími soupeři - buď Malešice zítra s Monarchs nebo v neděli s Tricksters, případně Radotín ve čtvrtek 4. 10. se Slavií, a zároveň mužsto, které by takto ztratilo body, by muselo prohrát v posledním utkání základní části mezi Malešicemi a Radotínem, které proběhne ve čtvrtek 11. října.

V každém případě nás čeká již dlouho nevídaný závěr soutěže a pokud si "pražská trojka" udrží svou výkonnost, i kvalitní a napínavé finále (Atletický stadin Slavia Praha, 14. října od 15.00 hod.)

Petr Chmelař

Právě se hraje

 

Anketa

Soutěže ČSML
Celkem hlasů 24
Souhlasíte, aby se obě hlavní soutěže ČSML hrály souběžně během celé sezóny?