Lacrosse > Mužský lakros > Jižní Město pravděpodobně přišlo o finále NFLL

Jižní Město pravděpodobně přišlo o finále NFLL

28.9.2012

Ilustrační foto
Ilustrační foto

(pch) - Ve včerejším důležitém utkání NFLL Radotín po výrazném zlepšení ve druhé polovině porazil Jižní Město 12:7 a s největší pravděpodobností tak svého rivala připravil o účast ve finále NFLL.

Jižní Město mělo skvělý nástup a do poloviny utkání si vybudovalo pěkný náskok 7:1. Radotín však do druhé části zápasu nastoupil jako vyměněný a Jižnímu Městu už nepovolil ani jednou skórovat!

Jižní Město má díky včerejší prohře s oběma konkurenty v souboji o finále horší bilanci - s Radotínem obě utkání prohrálo a rozdíl skóre ze vzájemných utkání s Malešicemi (který rozhoduje v konečném pořadí) je o jeden gól v jeho neprospěch.

V takové situaci by musel jeden z favoritů klopýtnout v utkání s papírově slabšími soupeři - buď Malešice zítra s Monarchs nebo v neděli s Tricksters, případně Radotín ve čtvrtek 4. 10. se Slavií, a zároveň mužsto, které by takto ztratilo body, by muselo prohrát v posledním utkání základní části mezi Malešicemi a Radotínem, které proběhne ve čtvrtek 11. října.

V každém případě nás čeká již dlouho nevídaný závěr soutěže a pokud si "pražská trojka" udrží svou výkonnost, i kvalitní a napínavé finále (Atletický stadin Slavia Praha, 14. října od 15.00 hod.)

Petr Chmelař

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269