Lacrosse > Mužský lakros > Jižní Město nadále bez prohry

Jižní Město nadále bez prohry

1.3.2016

Poslední únorovou neděli se v hale na Jižním Městě utkali domácí ve svém dalším vystoupení v NBLL s Pardubicemi.

První čtvrtina zápasu asi moc pohledná nebyla. Plná střídačka Jižního Města si opět musela zvyknout na jiný styl a organizaci pod novým trenérským vedením, naopak nepočetní hosté čekali na chybu soupeře a dobře využívali možností, které jim nedůsledný presing Jižního Města poskytoval. Výsledek tomu tak trochu odpovídal. Za Jižní Město se trefili pouze jeho nejproduktivnější hráči Pavel Došlý a Jáchym Plecháček, na druhé straně vyškolil obranu soupeře Vojta Oulehla.

V další části hry Jižní Město už našlo rytmus a dařilo se mu najít recept na skvěle chytajícího Sadílka v brance Pardubic.

Ke vstřelení 12 branek potřebovali domácí 40 střel, zatímco soupeř na Tomáše Čekala v brance Jižního města vystřelil 27x. Oba brankaři tak vychytali skvělou 77% úspěšnost. Nutno podotknout, že dobrou práci odvedly i obrany obou týmů.

Kvůli odloženému pátečnímu ukání s Wolves nastoupí hráči Jižního Města k soutěžnímu utkání až za čtrnáct dnů proti Custodes Radotín, Pardubice jedou již tento čtvrtek do Plzně.

SK Lacrosse Jižní Město - LC Pardubice 12:8 (2:3, 4:1, 5:3, 1:1)

Nejlepší střelci:
LCJM: Jáchym Plecháček (5+4), Pavel Došlý (4+1)
LC Pardubice: Vojta Oulehla (3+0) Jan Skokan (3+0)

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 215