Lacrosse > Mládež > JFLL kompletně ovládly týmy Radotína

JFLL kompletně ovládly týmy Radotína

8.11.2023

V neděli bylo odehráno poslední kolo letošního ročníku Juniorské fieldlakrosové ligy (JFLL) v kategoriích U14 a U16. Týmy v U18 musí svojí soutěž ještě dohrát posledním zápasem. 

Za příjemného počasí první zápas obstarala kategorie do 16 let, ve které se setkaly celky Radotína a Jižního Města společně s Libuší. Zápas skončil jednoznačným vítězstvím pro LCC 15:5. Nejvíce byli vidět Max Haylett a Matyáš Knotek se čtyřmi body za tři góly a jednu asistenci, na druhé straně pak Albert Štědrý se třemi body za dva góly a jednu přihrávku. Radotín potvrdil vítězstvím svoji pozici na prvním místě a dokázal projít soutěží bez ztráty bodu.

Nejlepší hráči soutěže:

Brankář - Čeněk Hořejší - LCC
Obránce - Matouš Holub - LCC
Útočník - Albert Štědrý - LCJM

Statistiky

Po obědě se pak rozehrála kategorie U14, kterou čekaly tři zápasy. V prvním duelu si hráči LCC vyšlápli na Smíchov a vyhráli 14:1. Pět gólů vstřelil Filip Severa. Smíchov následně dokázal porazit Jižní Město 4:3 v prodloužení, čímž vzal Jižňáku šanci na titul. V posledním zápase pak Radotín ukázal, že mu pohár pro vítěze patří právem, a porazil celek Jižního Města 10:0. Nejvíce byli vidět Filip Severa se třemi góly a Michal Hoffman se čtyřmi body za 3 góly a jednu asistenci.

Nejlepší hráči soutěže:

Brankář - Tobiáš Marx - LCC
Obránce - Daniel Tyll - LCJM
Útočník - Filip Severa - LCC

Statistiky

Radotín tedy ovládl všechny kategorie, protože ani v U18 už nemůže být sesazen z prvního místa v tabulce.

Galerie

Text: Adam Ondráček
Foto: Kateřina Hrubá, Karel Mokrý

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa