Lacrosse > Soutěže > Interkros

Interkros

IEX - 2019/2020 - konecb.
1. PS Bandits20
2. Tea Party16
3. Vopice12
4. Ontario10
5. Spořilov6
6. Warriors6
7. Válečníci0
IFR 2019/2020 - konecb. 
1. Ontario B 45
2. Slunečnice 43
3. Papas&Ňiňos 39
4. Sokol Spořilov 26
5. Severka 24
6. EWOKS 24
7. Warriors B 22
8. Hodge Podge 17
9. Válečníci B 11
10. Ravens Brno 10
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2
 

Stránkování

<1 2 3 4 56 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
5.1.2020 (neděle) 14:10 PS Bandits Tea PartyZelený PruhIEX23:16
5.1.2020 (neděle) 13:05 Ontario VálečníciZelený PruhIEX23:7
5.1.2020 (neděle) 12:00 Warriors SpořilovZelený PruhIEX20:22
15.12.2019 (neděle) 18:30 PS Bandits WarriorsZelený PruhIEX25:10
15.12.2019 (neděle) 17:25 Ontario VopiceZelený PruhIEX16:14
15.12.2019 (neděle) 16:20 Válečníci Tea PartyZelený PruhIEX5:40
15.12.2019 (neděle) 15:15 Spořilov PS BanditsZelený PruhIEX8:27
15.12.2019 (neděle) 14:10 Warriors OntarioZelený PruhIEX14:24
15.12.2019 (neděle) 13:05 Vopice VálečníciZelený PruhIEX21:5
15.12.2019 (neděle) 12:00 Tea Party SpořilovZelený PruhIEX19:9
24.11.2019 (neděle) 18:30 PS Bandits VopiceZelený PruhIEX23:10
24.11.2019 (neděle) 17:25 Spořilov VálečníciZelený PruhIEX24:10
24.11.2019 (neděle) 16:20 Warriors Tea PartyZelený PruhIEX19:17
24.11.2019 (neděle) 15:15 Ontario PS BanditsZelený PruhIEX10:25
24.11.2019 (neděle) 14:10 Vopice SpořilovZelený PruhIEX22:15

Právě se hraje

 

Anketa

NFLL
Celkem hlasů 6
V jakém formátu chcete hrát NFLL?