Informace k placení

8.4.2015

Do 15.5. uhradí všichni hráči zálohu 12 000,- Kč.

„A“ tým – hráči usilující o „A“ tím uhradí celou částku, která je kalkulována. V případě, kdyby se nevešli do konečného výběru, nebo v případě zranění, jim bude vrácena částka 10 000,-Kč a zůstanou jim oba dresy s jejich jménem. Dresy se bohužel teprve vyrábějí …

Junioři – uhradí zálohu 12 000,-Kč a zbylých 8 000,- Kč uhradí po soustředění v Poličce podle konečné nominace. Kdyby se nevešli do konečného výběru, nebo v případě zranění, jim bude vrácena částka 18 000,-Kč a zůstanou jim oba dresy s jejich jménem. Konečná soupiska počítá s 25 hráči.

Způsob jak platit. Pouze bez hotovostně na účet ČSML  pro „WILC 2015“.                                             Číslo účtu je:  1462112001;   kód banky je: 5500

Pronájem rukávů ve vazbě s platbami příspěvků. Ti kdo mají ať dodají data pro vytvoření smluv, nebo přímo již hotové smlouvy.

GM potvrdil, že junioři budou definitivně platit 20 000,-Kč.

V kalkulaci „A“ ani juniorů není zatím společné vybavení. Podle toho, jak se bude situace vyvíjet se tato oblast bude dle možností řešit.

V případě potřeby, chuti a ochoty jednotlivců by bylo možné případné nákupy koordinovat. Tašky, rukavice atd. Počítá se s bílou barvou helem. Byl osloven sponzor, ale počítáme také s použitím vlastních klubových, JM, LCC, WV,FF, PLZ.

Koordinátor nákupů Roman Pokorný. Po dohodě určený člověk. Např. rukavice Jan Skokan.

 

 

 

 

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 206