Informace k placení

8.4.2015

Do 15.5. uhradí všichni hráči zálohu 12 000,- Kč.

„A“ tým – hráči usilující o „A“ tím uhradí celou částku, která je kalkulována. V případě, kdyby se nevešli do konečného výběru, nebo v případě zranění, jim bude vrácena částka 10 000,-Kč a zůstanou jim oba dresy s jejich jménem. Dresy se bohužel teprve vyrábějí …

Junioři – uhradí zálohu 12 000,-Kč a zbylých 8 000,- Kč uhradí po soustředění v Poličce podle konečné nominace. Kdyby se nevešli do konečného výběru, nebo v případě zranění, jim bude vrácena částka 18 000,-Kč a zůstanou jim oba dresy s jejich jménem. Konečná soupiska počítá s 25 hráči.

Způsob jak platit. Pouze bez hotovostně na účet ČSML  pro „WILC 2015“.                                             Číslo účtu je:  1462112001;   kód banky je: 5500

Pronájem rukávů ve vazbě s platbami příspěvků. Ti kdo mají ať dodají data pro vytvoření smluv, nebo přímo již hotové smlouvy.

GM potvrdil, že junioři budou definitivně platit 20 000,-Kč.

V kalkulaci „A“ ani juniorů není zatím společné vybavení. Podle toho, jak se bude situace vyvíjet se tato oblast bude dle možností řešit.

V případě potřeby, chuti a ochoty jednotlivců by bylo možné případné nákupy koordinovat. Tašky, rukavice atd. Počítá se s bílou barvou helem. Byl osloven sponzor, ale počítáme také s použitím vlastních klubových, JM, LCC, WV,FF, PLZ.

Koordinátor nákupů Roman Pokorný. Po dohodě určený člověk. Např. rukavice Jan Skokan.

 

 

 

 

 

 

 

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 115
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?