Soustředění III/2009

Repre víkend u Romana

Repre víkend u Romana

17 - 19. 7. 2009
Sešli jsme se v malé vesničce Dobrá voda v karlovarském kraji v pátek kolem 19 hodiny večer. Bohužel k našemu velkému zklamání se náš sešlo jen 11, to nám však nesebralo sílu a chuť utužit partu a lehce potrénovat.

Zpestřením pro nás za dlouhých večerů byli jedinečné Hodiho videa (Blechovi - příběh Trvdolín). Sobota začala jako obvyklý den reprezentanta, ranní výběh, protažení, výborná snídaně. Dopoledne jsme ještě stihli výlet na blízký hřeben. Cesta nepatřila mezi nejfrekventovanější a proto jsme se pořádně zapotili při vyhýbaní kopřivám, ještě druhý den jsme byli podrážděni. K obědu nás navštívil Tomáš a zůstal až do neděle. Odpolední soutěže, které se konaly na blízké louce vyhráli nečekaně, ale zaslouženě mladíci ZE Z Plzně. Do večeře jsme stihli udělat Romanovi pořádné zásoby dřeva na zimu. Zde se projevila  vrozená zručnost všech zúčastněních a tak nám práce šla od ruky. Večerní věž zabavila většinu kolektivu. Pavel dovedl hru k dokonalosti, po té co navrhl za každé „VOLE“ pět kliků. Ani jsem netušili jak toto slovo je časté v našem slovníku. Některým z nás se povedlo za jedinou větu i 15 kliků. Byli i tací, kteří se snažili moc nemluvit, ale jakmile promluvili klikům se neubránili.

V neděli ráno (2:30) jsme navštívili blízký klášter Nový Dvůr, kde jsme strávili hodinku a půl duševním rozjímáním. Nedělní výběh v 7 ráno nepatřil mezi nejšťastnější. Do oběda jsme ještě lehce potrénovali běh a po výborném obědu jsme Romanovi připravili dřevo na další zimu. Víkend jsme ukončili v 15 hodin. Všichni jsme se shodli, že víkend splnil očekávání a jsme zas o krok blíž našemu společnému cíli.

Šéďa

Zde je odkaz na fotky od Tomáše Berana:
http://tomberan.rajce.idnes.cz/repre_u_Romana/

Seznam účastníků:
Hráči:
1) Jakub Mocek
2) Ondřej Sochna
3) Michal Mára
4) Ondřej Šedivec
5) Jan Haluška
6) Jakub Hanzlík
7) Martin Hodáň
8) Dominik Pešek
9) Mirek Polách
10) Tomáš Beran

Atletický trenér:
Pavel Hurdálek

Trenér:
Roman Pokorný

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 95