Lacrosse > Mužský lakros > Hrálo se šesté kolo JBLL

Hrálo se šesté kolo JBLL

11.2.2022

Hrálo se šesté kolo JBLL

V neděli 6. 2. se odehrálo další kolo juniorské boxlakrosové ligy v hale na Jižním Městě, které bylo bohužel opět výrazně ovlivněno covidovou situací a částečně i pololetními prázdninami.

Nejmladší kategorie U11 a nejstarší U17 se neodehrály a týmy v kategoriích U13 a U15 byly dosti prořídlé. I přesto jsme rádi, že alespoň tyto kategorie mohly nastoupit a ukázat budoucnost lakrosu v Čechách, která se může těšit velké kvality.  

Kategorii U13 opět dvěma vítězstvími ovládl tým z Radotína, který porazil domácí tým Netopýrů doplněný o hráče z Pardubic, Libuše a Benešova v poměru 12:3, a i po nájezdech, které se po každém zápase konají, byl poměr rozdělených bodů 6:0.

Druhým poraženým celkem Radotína v poměru 17:1 byl tým Zbraslavi doplněný o hráče z Malešic. Bodově toto utkání bylo 6:0 ve prospěch Radotína.

Zápas mezi týmy Netopýrů a Zbraslavi skončil výhrou Zbraslavi v poměru 7:5. Body byly rozděleny 4:2 pro tým Zbraslavi.

V kategorii U15 proti sobě nastoupily jako tradičně týmy z Radotína a Zbraslavi, za který nastupují i hráči z Malešic a Jižního Města. Zápas skončil ve prospěch Zbraslavi poměru 9:8 a po nájezdech celkově bodově 5:1.

Díky všem zúčastněným a doufáme, že další kolo konané 20.2. opět v hale na Jižním Městě bude více hráčsky obsazené.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 285