Lacrosse > Mužský lakros > Highlanders úspěšnější v boji o předposlední příčku

Highlanders úspěšnější v boji o předposlední příčku

4.4.2011

(lk) - V sobotu se Wolves utkali s Highlanders. Radotínští mladíci jeli do Králíků s nadějemi, povzbuzeni předchozími zlepšenými výsledky, a chtěli opět bodovat. Dorazili však ve velice oslabeném složení (jen v devíti hráčích) a navíc už v 5. minutě musel jeden z nich odstoupit po zranění.

Ke všemu nepřálo počasí, a tak se hrálo na mokrém a velice kluzkém povrchu. Začátek zápasu byl vyrovnaný a po chvíli se Wolves dostali do vedení. Highlanders se ovšem nechtěli jen tak lehce vzdát a přidali na tempu.  Navíc vytáhli několik tvrdších zákroků a překvapení mladíci jako by se zalekli. Slezané převzali v zápase iniciativu a ta jim vydržela přes tři periody.

V poslední části zápasu se Wolves vzchopili a snažili se hru vyrovnat, byli tvrdší, rychlejší a vypadalo to, že konečně hrají to, s čím chtěli přijít už od začátku utkání. Ve výsledku se to ale neodrazilo a Highlanders zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem 18 : 3.

Mladé kluky z Radotína čekají v letošní lize ještě dva zápasy, a to 13. 4. a 15. 4. Uvidíme, jestli dokáží uhrát nějaké lepší výsledky.

Highlanders v. Wolves 18:3 (1:3, 0:2, 1:7, 1:6)

Lukáš Künzel

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%