Lacrosse > Mužský lakros > Grand Masters si zahrají s legendou

Grand Masters si zahrají s legendou

25.3.2011

Jim Veltman
Jim Veltman

(hp) - Český tým Grand Masters získal pro turnaj, hraný v průběhu letošního mistrovství světa, posilu, kanadskou lakrosovou legendu Jima Veltmana.

Veltman, který bude letos koučovat českou reprezentaci, přislíbil účast v týmu za předpokladu, že  to nebude v konfliktu s jeho prací s národním týmem, což se snad podaří zajistit. Tým, složený z hráčů naší první boxlakrosové generace, bude tak mít šanci zahrát si s kapitánem mistrů světa z roku 2003, několikanásobným vítězem Mann Cupu a NLL.

Účast ve veteránském mužstvu již potvrdili: Vladimír Beran, Jan Barák, Vladimír Golla, Míra Tůma, Saša Kurz, Ivo Nedvěd, Petr Vlasák, Roman Jungwirth, Jan Sadílek, Viktor Schimon, Jiří Mikulka, Martin Nešpor, Petr Čermák, Leoš Novák, Aleš Polívka, Zdeněk Stuchl, Miloslav Kouřil, Petr Tahal.

Bohužel se omluvil se Roman Pokorný, první prezident našeho lakrosu, který by nepochybně do týmu patřil. Mistrovství se bude odehrávat pod jeho taktovkou, a proto mu na hraní nebude pochopitelně zbývat ani chvilka času.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%